Aktualności FCB Escola Varsovia

List otwarty do władz państwowych i samorządowych

Więcej…

Wizyta Prezesa Federacji Piłkarskiej Miasta Astana w Centrum FCB EV

W minionym tygodniu Centrum Piłkarskie FCB Escola Varsovia odwiedzili Panowie Denis Yessentayev - Sekretarz Ambasady Kazachstanu w Warszawie oraz Lashin Aimagambetov - Prezes Federacji Piłkarskiej Miasta Astana. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży oraz możliwości współpracy w przyszłości.

Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony piłkarz FCB"

19 października rusza Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony piłkarz FCB".

Zasady są bardzo proste !

O wygranej decyduje najbardziej pomysłowa i oryginalna praca oraz popularność jej popularność oceniana na podstawie ilości oddanych głosów w formie lajków.

W Piątek 30 października 2015 r. ogłosimy wyniki Konkursu.

Regulamin konkursu

FC Barcelona dla najmłodszych - graj jak Messi, Neymar czy Iniesta!

Informujemy, że zostały ostanie wolne miejsca na zajęcia piłkarskie Football First School FCB EV, które odbywają się na terenie całej Warszawy. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://goo.gl/87sTCw

Czekamy na Was!

Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w Centrum Piłkarskim FCB EV

W dniu dzisiejszym naszą Szkołę odwiedził Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego i Prezes Stowarzyszenia Start Pan Łukasz Szeliga. Przedmiotem rozmów były projekty sportowe, które nasz podmioty chciałyby realizować wspólnie.

Więcej…

Olbrzymie zainteresowanie naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!

W minioną sobotę mieliśmy okazję gościć, w naszym Centrum Piłkarskim przy ulicy Fleminga 2, ponad 350 młodych zawodników, marzących o grze w barwach FC Barcelony.

 

Więcej…

Polska szkoła FC Barcelony ma nowego Dyrektora Sportowego!

Od sezonu 2015/2016 nad metodologią szkolenia w FCB Escola Varsovia czuwa Enric Davi Parera. Zastąpił on na tym stanowisku Pau Lopez Mesquida.

Enric w przeszłości był piłkarzem. Po zakończeniu kariery rozpoczął studia trenerskie na Uniwersytecie w Barcelonie, które ukończył z wyróżnieniem. Od lat związany z FC Barceloną jako trener dzieci w wieku 6-12 lat. Uczestniczył w wielu projektach piłkarskich realizowanych przez FCB na świecie. Swoje bogate doświadczenie będzie przekazywał od nowego roku szkolnego zawodnikom FCBEscola Varsovia.

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy