Barca Academy Warszawa

Zapowiedź kolejnej edycji turnieju FC Barcelone Escola Varsovia

Już po raz czwarty, największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelony, organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski.

Zainaugurują ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbędą się 24 stycznia (najbliższa niedziela) w Centrum Piłkarskim FCB EV. Tydzień później do walki staną zawodnicy z rocznika 2006. W FC Barcelona Escola Varsovia CUP 2016 wezmą udział dzieci nie tylko z klubów ze stolicy, ale również z Lechii Gdańsk, Lecha Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, Korony Kielce, Juventus Academy Bydgoszcz, Motoru Lublin, Górnika Łęczna oraz Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich rodziców i zawodników FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia do kibicowania!


IV Bal karnawałowy za nami

W minionym tygodniu już po raz czwarty odbył się Bal Karnawałowy FC Barcelona Escola Varsovia. Po raz drugi z rzędu bawiliśmy się w Hotelu Partner przy ul. Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV, Pan Witold M. Miller - Dyrektor Organizacyjny oraz Pan Senator Marek Borowski.

Więcej…

Spotkania wigilijne FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia

Tradycyjnie już zawodnicy, trenerzy oraz rodzice zawodników FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia spotkali się na dorocznych spotkaniach wigilijnych w naszym Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. W iście światecznej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki w których nie zabrakło Wielkiej Księgi FCBEscola Varsovia, ze zdjęciami wszystich drużyn z naszego klubu. Ważnym elementem było również wręczenie tabliczek pamiątkowych rodzicom zawodników, którzy wspierali swoimi działaniami naszą Szkołę w 2015 roku.

Więcej…

Oddanie do użytku nowych obiektów w naszym Centrum Piłkarskim

Z końcem roku oddaliśmy do użytkowania dwa nowe boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem a także Centrum fizjoterapii i kształtowania motorycznego Klinika Sportu.

Więcej…

FC Barcelona przeciwdziała nadwadze i otyłości

FCB Escola Varsovia przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki realizuje projekt propagowania zdrowego trybu życia. Partnerem akcji jest Warszawski Szpital dla Dzieci, który wspiera wspólne przeciwdziałaniu nadwadze pod hasłem "stop otyłości".

Klub piłkarski FCBEV dbając o podniesienie kwalifikacji sportowych - umiejętności piłkarskich na najwyższym europejskim poziomie, dba również o świadomość swoich podopiecznych oraz ich rodzin dotyczących zagrożeń wynikających z uwarunkowań cywilizacyjnych. W sobotę 19.12.2015 w Centrum Fizjoterapii Centrum Piłkarskim FCBEV na ul.Fleminga 2 odbył się piknik dotyczący zdrowego trybu życia oraz właściwych sposobów odżywiania.

Więcej…

Robert Korzeniowski w odwiedzinach w naszym Centrum Piłkarskim!

W minionym tygodniu, w naszym Centrum Piłkarskim, mieliśmy przyjemność gościć jednego z najwybitniejszych polskich lekkoatletów, czterokrotnego mistrza olimpijskiego, wielokrotnego mistrza świata i Europy, Pana Roberta Korzeniowskiego!


Gmina Rewal z tytułem European Community of Sport 2016!

 


Gratulacje dla Gminy Rewal, która zdobyła tytuł European Community of Sport 2016!

18. listopada, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, odbyło się oficjalne przyznanie tytuł. Ciekawostką jest, że kandydaturę Gminy Rewal do Federacji Sportowej ACES zaproponował Prezes FCB EV Pan Wiesław Wilczyński


Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy