Aktualności FCB Escola Varsovia

Trenuj jak gwiazdy podczas obozów FCBEscola CAMP Poland

Już po raz czwarty FC Barcelona zorganizuje międzynarodowe obozy piłkarskie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dotychczas w projekcie FCBEscola CAMP Poland, realizowanym według filozofii oraz systemu piłkarskiego FC Barcelona, wzięło udział ponad 1 000 młodych piłkarzy z całego świata. Zapisy do tegorocznej edycji, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca, właśnie się rozpoczęły.

Zajęcia szkoleniowe, będące elementem FCBEscola CAMP Poland, przebiegają pod okiem trenerów z FC Barcelony oraz szkoły FCB Escola Varsovia. Prowadzone w 12-osobowych grupach treningi są okazją do doskonalenia zarówno elementów technicznych, jak i taktycznych, a także zrozumienia filozofii gry słynnego klubu z Katalonii. Uczestniczące w obozach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w 12 dwugodzinnych sesjach treningowych.

Więcej…

Kolejny turniej za nami - roczniki 2006 i 2005

Za nami kolejne zmagania naszych zawodników w III edycji zimowych turniejów organizowanych przez FCB Escola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W ostatni weekend (15.02.2015) tym razem rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2006 i 2005.

Więcej…

Młode piłkarskie talenty rywalizują w turniejach FC Barcelona Escola Varsovia

Już po raz trzeci największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelona organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Zainaugurowały ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbyły się 8 lutego. Wzięły w nich udział dzieciaki z wielu polskich miast, w tym między innymi z Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Łodzi. Turniej będzie kontynuowany w najbliższą niedzielę 15 lutego (roczniki 2005, 2006) oraz 22 lutego (rocznik 2004).

Więcej…

Obozy zimowe FCBEV

FCB Escola Varsovia jak co roku zorganizowała szereg obozów szkoleniowych, na których zawodnicy z kategorii wiekowej 6-16 lat mogli rozwijać swoje umiejętności. W celu zapewnienia możliwości wyboru w zależności od potrzeb, dzieci mogły uczestniczyć w obozach wyjazdowych w Gorlicach oraz stacjonarnych odbywających się w naszej bazie treningowej przy ul Fleminga 2. Zespoły Escola Varsovia odbyły zgrupowania w Olecku.

Więcej…

Zimowe turnieje FCBEV

FC Barcelona Escola Varsovia już po raz trzeci organizować będzie turnieje piłkarskie dla najlepszych akademii dziecięcych w kraju. W rozgrywkach cieszących się ogromnym prestiżem wystąpi ponad 500 zawodników w kategoriach 2008-2004. W imprezach wezmą udział drużyny takie jak: Wisła Kraków, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, Arka Gdynia i inni. Zawody rozgrywane będą w hali pneumatycznej w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. Wstęp na turnieje jest bezpłatny. Zapraszamy gorąco do kibicowania naszym drużynom wszystkich zawodników, rodziców oraz sympatyków FCBEV!!!

Harmonogram turniejów do pobrania >>TUTAJ<<

Najnowszy transfer polskiej szkoły FC Barcelona

FCB Escola Varsovia zatrudniła nowego Dyrektora Sportowego. Został nim były piłkarz Pau López Mesquida, który od 1 lutego 2015 roku zastąpił na tym stanowisku Carlosa Alosa. Ten transfer wzmocni największą szkołę FC Barcelona na świecie, która od kilku lat szlifuje największe polskie talenty.

Pau López Mesquida jest związany z piłką nożną właściwie od urodzenia, ponieważ już w wieku 5 lat rozpoczął swoją karierę piłkarską. Przez kilkanaście lat reprezentował barwy młodzieżowych drużyn klubu RDC Mallorca i miał okazję mierzyć się w turniejach dla najzdolniejszych juniorów z późniejszymi wielkimi gwiazdami Barcelony, takimi jak Gerard Pique. W wieku 26 lat zdecydował się zawiesić buty na kołku i zająć szkoleniem młodzieży.

Więcej…

III Bal karnawałowy za nami

III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia odbył się 9 stycznia w przytulnym i godnym polecenia Hotelu Partner przy ulicy Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV oraz Pan Witold M. MILLER - Dyrektor Organizacyjny. Część oficjalna podczas której uhonorowani zostali sponsorzy, partnerzy oraz przyjaciele klubu - uświetnił swym niezwykłym humorem znany i lubiany aktor filmowy i estradowy Pan Zbigniew Buczkowski.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy