Aktualności FCB Escola Varsovia

Międzynarodowy sukces młodych piłkarzy FCB Escola Varsovia!

Zawodnicy FCB Escola Varsovia z rocznika 2007 potwierdzili swoją klasę, zajmując drugie miejsce w międzynarodowym turnieju FCB ESCOLA, przeznaczonym dla adeptów szkółek słynnego katalońskiego klubu z całego świata. W emocjonującym finale, rozstrzygniętym dopiero w rzutach karnych, polska drużyna uległa faworytom turnieju drużynie FCBEscola Blaugrana. Z trybun poczynania młodych piłkarskich talentów obserwował pomocnik FC Barcelony Xavi Hernandez.

Więcej…

FCB Escola Varsovia rusza na podbój Hiszpanii!

W niedzielę 29.03.2015 reprezentacja rocznika 2007 FC Barcelona Escola Varsovia wyruszyła w podróż do stolicy Katalonii, aby wziąć udział w 4 edycji turnieju dla oficjalnych szkół FC Barcelony z całego świata. Nasza szkoła od początku uczestniczy w tych imprezach uzyskując za każdym razem coraz lepsze rezultaty.

Więcej…

Sukces naborów w szkole piłkarskiej FC Barcelona

Blisko 300 młodych zawodników, zarówno chłopców jak i dziewczynek, rywalizowało w ubiegły weekend o miejsca w drużynach prowadzonych w ramach projektu FCB Escola Varsovia dla roczników 2004-2008. W naborze do projektu Football First School brały również udział najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym, od 4 do 7 lat.

Więcej…

Turniejowy sukces FC Barcelona Escola Varsovia

Już po raz trzeci największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelona zorganizowała w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Wzięli w nich udział zawodnicy z kategorii wiekowych od 2008 do 2004, którzy łącznie rozegrali prawie sto spotkań. Zdobyli w nich łącznie ponad 450 bramek, z czego blisko 120 ustrzelili wychowankowie FCB Escola Varsovia. W turniejach uczestniczyli młodzi piłkarze z wielu polskich miast, w tym między innymi z Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Łodzi.

Więcej…

Trenuj jak gwiazdy podczas obozów FCBEscola CAMP Poland

Już po raz czwarty FC Barcelona zorganizuje międzynarodowe obozy piłkarskie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dotychczas w projekcie FCBEscola CAMP Poland, realizowanym według filozofii oraz systemu piłkarskiego FC Barcelona, wzięło udział ponad 1 000 młodych piłkarzy z całego świata. Zapisy do tegorocznej edycji, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca, właśnie się rozpoczęły.

Zajęcia szkoleniowe, będące elementem FCBEscola CAMP Poland, przebiegają pod okiem trenerów z FC Barcelony oraz szkoły FCB Escola Varsovia. Prowadzone w 12-osobowych grupach treningi są okazją do doskonalenia zarówno elementów technicznych, jak i taktycznych, a także zrozumienia filozofii gry słynnego klubu z Katalonii. Uczestniczące w obozach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w 12 dwugodzinnych sesjach treningowych.

Więcej…

Kolejny turniej za nami - roczniki 2006 i 2005

Za nami kolejne zmagania naszych zawodników w III edycji zimowych turniejów organizowanych przez FCB Escola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W ostatni weekend (15.02.2015) tym razem rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2006 i 2005.

Więcej…

Młode piłkarskie talenty rywalizują w turniejach FC Barcelona Escola Varsovia

Już po raz trzeci największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelona organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Zainaugurowały ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbyły się 8 lutego. Wzięły w nich udział dzieciaki z wielu polskich miast, w tym między innymi z Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Łodzi. Turniej będzie kontynuowany w najbliższą niedzielę 15 lutego (roczniki 2005, 2006) oraz 22 lutego (rocznik 2004).

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy