Barca Academy Warszawa

Turniejowy sukces FC Barcelona Escola Varsovia

Już po raz trzeci największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelona zorganizowała w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Wzięli w nich udział zawodnicy z kategorii wiekowych od 2008 do 2004, którzy łącznie rozegrali prawie sto spotkań. Zdobyli w nich łącznie ponad 450 bramek, z czego blisko 120 ustrzelili wychowankowie FCB Escola Varsovia. W turniejach uczestniczyli młodzi piłkarze z wielu polskich miast, w tym między innymi z Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Łodzi.

Więcej…

Trenuj jak gwiazdy podczas obozów FCBEscola CAMP Poland

Już po raz czwarty FC Barcelona zorganizuje międzynarodowe obozy piłkarskie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dotychczas w projekcie FCBEscola CAMP Poland, realizowanym według filozofii oraz systemu piłkarskiego FC Barcelona, wzięło udział ponad 1 000 młodych piłkarzy z całego świata. Zapisy do tegorocznej edycji, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca, właśnie się rozpoczęły.

Zajęcia szkoleniowe, będące elementem FCBEscola CAMP Poland, przebiegają pod okiem trenerów z FC Barcelony oraz szkoły FCB Escola Varsovia. Prowadzone w 12-osobowych grupach treningi są okazją do doskonalenia zarówno elementów technicznych, jak i taktycznych, a także zrozumienia filozofii gry słynnego klubu z Katalonii. Uczestniczące w obozach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w 12 dwugodzinnych sesjach treningowych.

Więcej…

Kolejny turniej za nami - roczniki 2006 i 2005

Za nami kolejne zmagania naszych zawodników w III edycji zimowych turniejów organizowanych przez FCB Escola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W ostatni weekend (15.02.2015) tym razem rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2006 i 2005.

Więcej…

Młode piłkarskie talenty rywalizują w turniejach FC Barcelona Escola Varsovia

Już po raz trzeci największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelona organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Zainaugurowały ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbyły się 8 lutego. Wzięły w nich udział dzieciaki z wielu polskich miast, w tym między innymi z Poznania, Białegostoku, Wrocławia i Łodzi. Turniej będzie kontynuowany w najbliższą niedzielę 15 lutego (roczniki 2005, 2006) oraz 22 lutego (rocznik 2004).

Więcej…

Obozy zimowe FCBEV

FCB Escola Varsovia jak co roku zorganizowała szereg obozów szkoleniowych, na których zawodnicy z kategorii wiekowej 6-16 lat mogli rozwijać swoje umiejętności. W celu zapewnienia możliwości wyboru w zależności od potrzeb, dzieci mogły uczestniczyć w obozach wyjazdowych w Gorlicach oraz stacjonarnych odbywających się w naszej bazie treningowej przy ul Fleminga 2. Zespoły Escola Varsovia odbyły zgrupowania w Olecku.

Więcej…

Zimowe turnieje FCBEV

FC Barcelona Escola Varsovia już po raz trzeci organizować będzie turnieje piłkarskie dla najlepszych akademii dziecięcych w kraju. W rozgrywkach cieszących się ogromnym prestiżem wystąpi ponad 500 zawodników w kategoriach 2008-2004. W imprezach wezmą udział drużyny takie jak: Wisła Kraków, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, Arka Gdynia i inni. Zawody rozgrywane będą w hali pneumatycznej w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. Wstęp na turnieje jest bezpłatny. Zapraszamy gorąco do kibicowania naszym drużynom wszystkich zawodników, rodziców oraz sympatyków FCBEV!!!

Harmonogram turniejów do pobrania >>TUTAJ<<

Najnowszy transfer polskiej szkoły FC Barcelona

FCB Escola Varsovia zatrudniła nowego Dyrektora Sportowego. Został nim były piłkarz Pau López Mesquida, który od 1 lutego 2015 roku zastąpił na tym stanowisku Carlosa Alosa. Ten transfer wzmocni największą szkołę FC Barcelona na świecie, która od kilku lat szlifuje największe polskie talenty.

Pau López Mesquida jest związany z piłką nożną właściwie od urodzenia, ponieważ już w wieku 5 lat rozpoczął swoją karierę piłkarską. Przez kilkanaście lat reprezentował barwy młodzieżowych drużyn klubu RDC Mallorca i miał okazję mierzyć się w turniejach dla najzdolniejszych juniorów z późniejszymi wielkimi gwiazdami Barcelony, takimi jak Gerard Pique. W wieku 26 lat zdecydował się zawiesić buty na kołku i zająć szkoleniem młodzieży.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy