Barca Academy Warszawa

FC Barcelona Escola Varsovia zaprasza do gimnazjum i liceum z klasami piłkarskimi

Zapraszamy utalentowanych zawodników z całego kraju!

Nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Sportowych nr 50 im Janusza Kusocińskiego w Warszawie ul Lindego 20. Placówka oświatowa prowadzi gimnazjum i liceum z klasami piłkarskimi. Posiada internat, halę, pływalnię. Od 1 stycznia 2015 roku zajęcia piłkarskie uczniowie szkoły mają na terenie Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia. Zajęcia piłkarskie będą prowadzone według systemu szkolenia FC Barcelona.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o rekrutacji do liceum

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o rekrutacji do gimnazjum

Pytania osób zainteresowanych proszę kierować na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub bezpośrednio do zespołu szkół sportowych.

FCB Escola Varsovia spełniła marzenia chorego chłopca

Na zaproszenie FCB Escola Varsovia do Warszawy przyjechał 12-letni Damian Grining ze Starogardu, który jest wielkim kibicem FC Barcelona. Wziął on udział w treningu młodzieżowej drużyny katalońskiego klubu, zorganizowanym przez szkołę specjalnie dla niego. Chłopiec pochodzi z bardzo biednej rodziny zmagającej się z ciężkimi chorobami.

Więcej…

22-krotny Mistrz Świata na żużlu, Profesor Hans Nielsen w szkole FC Barcelona Escola Varsovia

Dziś nasze Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia odwiedził 22-krotny Mistrz Świata na żużlu Hans Nielsen. Przybył on na zaproszenie Prezesa Wiesława Wilczyńskiego. Obaj Panowie od lat są przyjaciółmi a w przeszłości współpracowali w klubie Polonia Piła i zdobyli największe trofea: Klubowy Puchar Europy, Mistrzostwo Polski a sam Hans Nielsen Mistrzostwo Świata.

Było nam bardzo miło gościć prawdziwą legendę speedwaya, Profesora Hansa Nielsena.


FC Barcelona Escola Varsovia spełnia marzenia!

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu szkoły FC Barcelona Escola Varsovia chcielibyśmy podziękować naszemu Partnerowi - ING Towarzystwu Ubezpieczeń na Życie za zaangażowanie w akcję  promowania zdrowego trybu życie, walkę z chorobami nowotworowymi oraz wsparcie programu pt. "FC Barcelona Escola Varsovia przeciwdziała nadwadze i otyłości".

Dzięki ING kupiliśmy sprzęt sportowy dla naszych najmłodszych dzieci. Firma ING będzie gościem na terenie naszej szkoły w sobotę 18.04.2015.

FC Barcelona Escola Varsovia spełnia marzenia!

W najbliższy piątek i sobotę nasze Centrum Piłkarskie odwiedzi 12-letni Damian Grining, który jest wielkim kibicem FC Barcelony. Niestety Damiana oraz jego rodziców ostatnio dotknęło wielkie nieszczęście. Jego mama ma ostrą białaczkę, tata podejrzenie guza mózgu, a on sam niedawno przeszedł operację naczyniaka limfatycznego szyi. Rodzina jest również w ciężkiej sytuacji materialnej, ponieważ utrzymują się jedynie z bardzo skromnej renty socjalnej.

Dlatego jako organizacja non-profit podjęliśmy decyzję, że nie możemy stać bezczynnie w obliczu tak wielkiej tragedii. Postanowiliśmy pomóc Damianowi i jego rodzicom organizując ich pobyt w Warszawie. W piątek 17.04.2015 odbędzie się specjalny trening z uczniami szkoły FC Barcelona Escola Varsovia, gdzie Damian m.in. zwiedzi nasze Centrum Piłkarskie, a w sobotę weźmie udział w rozgrywkach ligi wewnętrznej, po których otrzyma od władz szkoły FCBEV certyfikat udziału w szkoleniu oraz darmowe zaproszenie na letni Camp FC Barcelony w Olecku 2015. Zakwaterowanie podczas pobytu rodziny Państwa Grining w Warszawie ufundował Hotel Partner.

W sobotę podczas rozgrywek ligi wewnętrznej przeprowadzona zostanie również zbiórka rzeczy dla rodziny Państwa Grining. Zachęcamy serdecznie wszystkich Państwa do przekazywania odzieży, żywności, etc.

Jako Zarząd mamy nadzieję, że nie pozostaną Państwo obojętni wobec sytuacji w.w rodziny. Za co z góry bardzo uprzejmie dziękujemy.

Poniżej link do reportażu o rodzinie Państwa Grining:

http://www.tvp.info/19554327/apel-o-pomoc-rodzina-zmaga-sie-z-bieda-i-z-rakiem


Z wyrazami szacunku
Zarząd FCBEscola Varsovia

Międzynarodowy sukces młodych piłkarzy FCB Escola Varsovia!

Zawodnicy FCB Escola Varsovia z rocznika 2007 potwierdzili swoją klasę, zajmując drugie miejsce w międzynarodowym turnieju FCB ESCOLA, przeznaczonym dla adeptów szkółek słynnego katalońskiego klubu z całego świata. W emocjonującym finale, rozstrzygniętym dopiero w rzutach karnych, polska drużyna uległa faworytom turnieju drużynie FCBEscola Blaugrana. Z trybun poczynania młodych piłkarskich talentów obserwował pomocnik FC Barcelony Xavi Hernandez.

Więcej…

FCB Escola Varsovia rusza na podbój Hiszpanii!

W niedzielę 29.03.2015 reprezentacja rocznika 2007 FC Barcelona Escola Varsovia wyruszyła w podróż do stolicy Katalonii, aby wziąć udział w 4 edycji turnieju dla oficjalnych szkół FC Barcelony z całego świata. Nasza szkoła od początku uczestniczy w tych imprezach uzyskując za każdym razem coraz lepsze rezultaty.

Więcej…

Sukces naborów w szkole piłkarskiej FC Barcelona

Blisko 300 młodych zawodników, zarówno chłopców jak i dziewczynek, rywalizowało w ubiegły weekend o miejsca w drużynach prowadzonych w ramach projektu FCB Escola Varsovia dla roczników 2004-2008. W naborze do projektu Football First School brały również udział najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym, od 4 do 7 lat.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy