Barca Academy Warszawa

Podziękowania za pomoc w walce o Centrum Piłkarskie FCBEV

Pragniemy podziękować za pomoc w walce o Centrum Piłkarskie FCBEV wszystkim rodzicom i zawodnikom, Ministrowi Sportu i Turystyki Panu Witoldowi Bańce, Minister Edukacji Narodowej Pani Annie Zalewskiej, Ministrowi Skarbu Państwa Panu Dawidowi Jackiewiczowi, Rzecznik Rządu Pani Elżbiecie Witek, wszystkim członkom rządu, Panu Posłowi i wiceprezesowi PZPN Romanowi Koseckiemu, wspierającym nas w tych trudnych dniach klubom sportowym, przedstawicielom miasta Warszawa oraz krajowym i zagranicznym mediom oraz dziennikarzom, którzy zaangażowali się w pomoc.

Bez Państwa pomocy nie dokonalibyśmy tego. W imieniu całego Zarządu FC Barcelona Escola Varsovia, trenerów oraz zawodników DZIĘKUJEMY!


Zapraszamy na bal karnawałowy 2016

Szanowni Państwo,  

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na

Bal Karnawałowy FC Barcelony w Polsce.

Tradycją już jest, że na organizowanym przez nas Balu nie zabraknie:

  • wspaniałej muzyki na międzynarodowym poziomie,
  • znamienitych gości m.in. ze świata mediów,
  • wyśmienitego jedzenia przygotowanego specjalnie dla Państwa przez szefa kuchni.


Więcej…

List otwarty do władz państwowych i samorządowych

Więcej…

Wizyta Prezesa Federacji Piłkarskiej Miasta Astana w Centrum FCB EV

W minionym tygodniu Centrum Piłkarskie FCB Escola Varsovia odwiedzili Panowie Denis Yessentayev - Sekretarz Ambasady Kazachstanu w Warszawie oraz Lashin Aimagambetov - Prezes Federacji Piłkarskiej Miasta Astana. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży oraz możliwości współpracy w przyszłości.

Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony piłkarz FCB"

19 października rusza Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony piłkarz FCB".

Zasady są bardzo proste !

O wygranej decyduje najbardziej pomysłowa i oryginalna praca oraz popularność jej popularność oceniana na podstawie ilości oddanych głosów w formie lajków.

W Piątek 30 października 2015 r. ogłosimy wyniki Konkursu.

Regulamin konkursu

FC Barcelona dla najmłodszych - graj jak Messi, Neymar czy Iniesta!

Informujemy, że zostały ostanie wolne miejsca na zajęcia piłkarskie Football First School FCB EV, które odbywają się na terenie całej Warszawy. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://goo.gl/87sTCw

Czekamy na Was!

Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w Centrum Piłkarskim FCB EV

W dniu dzisiejszym naszą Szkołę odwiedził Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego i Prezes Stowarzyszenia Start Pan Łukasz Szeliga. Przedmiotem rozmów były projekty sportowe, które nasz podmioty chciałyby realizować wspólnie.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy