Aktualności FCB Escola Varsovia

Obozy zimowe FCBEV

FCB Escola Varsovia jak co roku zorganizowała szereg obozów szkoleniowych, na których zawodnicy z kategorii wiekowej 6-16 lat mogli rozwijać swoje umiejętności. W celu zapewnienia możliwości wyboru w zależności od potrzeb, dzieci mogły uczestniczyć w obozach wyjazdowych w Gorlicach oraz stacjonarnych odbywających się w naszej bazie treningowej przy ul Fleminga 2. Zespoły Escola Varsovia odbyły zgrupowania w Olecku.

Więcej…

Zimowe turnieje FCBEV

FC Barcelona Escola Varsovia już po raz trzeci organizować będzie turnieje piłkarskie dla najlepszych akademii dziecięcych w kraju. W rozgrywkach cieszących się ogromnym prestiżem wystąpi ponad 500 zawodników w kategoriach 2008-2004. W imprezach wezmą udział drużyny takie jak: Wisła Kraków, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, Arka Gdynia i inni. Zawody rozgrywane będą w hali pneumatycznej w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. Wstęp na turnieje jest bezpłatny. Zapraszamy gorąco do kibicowania naszym drużynom wszystkich zawodników, rodziców oraz sympatyków FCBEV!!!

Harmonogram turniejów do pobrania >>TUTAJ<<

Najnowszy transfer polskiej szkoły FC Barcelona

FCB Escola Varsovia zatrudniła nowego Dyrektora Sportowego. Został nim były piłkarz Pau López Mesquida, który od 1 lutego 2015 roku zastąpił na tym stanowisku Carlosa Alosa. Ten transfer wzmocni największą szkołę FC Barcelona na świecie, która od kilku lat szlifuje największe polskie talenty.

Pau López Mesquida jest związany z piłką nożną właściwie od urodzenia, ponieważ już w wieku 5 lat rozpoczął swoją karierę piłkarską. Przez kilkanaście lat reprezentował barwy młodzieżowych drużyn klubu RDC Mallorca i miał okazję mierzyć się w turniejach dla najzdolniejszych juniorów z późniejszymi wielkimi gwiazdami Barcelony, takimi jak Gerard Pique. W wieku 26 lat zdecydował się zawiesić buty na kołku i zająć szkoleniem młodzieży.

Więcej…

III Bal karnawałowy za nami

III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia odbył się 9 stycznia w przytulnym i godnym polecenia Hotelu Partner przy ulicy Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV oraz Pan Witold M. MILLER - Dyrektor Organizacyjny. Część oficjalna podczas której uhonorowani zostali sponsorzy, partnerzy oraz przyjaciele klubu - uświetnił swym niezwykłym humorem znany i lubiany aktor filmowy i estradowy Pan Zbigniew Buczkowski.

Więcej…

Zmiany w naszej szkole

Informujemy, że dotychczasowy Dyrektor Sportowy Carlos Alos podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z klubem FC Barcelona. Wobec powyższego kierownictwo FC Barcelona Escola International skieruje do pracy w FCB Escola Varsovia nowego Dyrektora Sportowego.

Decyzja Carlosa Alosa spowodowana jest wyłącznie realizacją jego osobistych planów związanych z profesjonalnym futbolem. Do chwili przyjazdu nowego Dyrektora Sportowego z Barcelony koordynowaniem pionu sportowego dalej będzie się zajmował Dyrektor Carlos Alos.

Z uwagi na to, że FCB Escola Varsovia jest ważnym ośrodkiem piłkarskim dla klubu FC Barcelona, Pan Dyrektor Xevi Merce zapewnił nas, że nowy Dyrektor zostanie wydelegowany na początku lutego.

Za dotychczasową pracę kierownictwo, inwestorzy i trenerzy składają Panu Carlosowi serdeczne podziękowania.

Turniej rodziców zawodników FCBEV

Po zakończeniu sezonu spotkań rundy jesiennej ligi wewnętrznej zawodników klubu FCBEV, do rozgrywek przystąpili kibicujący dotychczas swoim synom - ojcowie.

Więcej…

Wigilia w FCB Escola Varsovia

Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia stały się dla społeczności FC Barcelona Escola Varsovia okazją do zorganizowania w dniach 16, 17, 18 i 19 grudnia uroczystych spotkań w gronie przyjaciół i znajomych w Centrum Piłkarskim FCBEV na ulicy Fleminga 2.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy