Barca Academy Warszawa

III Bal karnawałowy za nami

III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia odbył się 9 stycznia w przytulnym i godnym polecenia Hotelu Partner przy ulicy Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV oraz Pan Witold M. MILLER - Dyrektor Organizacyjny. Część oficjalna podczas której uhonorowani zostali sponsorzy, partnerzy oraz przyjaciele klubu - uświetnił swym niezwykłym humorem znany i lubiany aktor filmowy i estradowy Pan Zbigniew Buczkowski.

Więcej…

Zmiany w naszej szkole

Informujemy, że dotychczasowy Dyrektor Sportowy Carlos Alos podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z klubem FC Barcelona. Wobec powyższego kierownictwo FC Barcelona Escola International skieruje do pracy w FCB Escola Varsovia nowego Dyrektora Sportowego.

Decyzja Carlosa Alosa spowodowana jest wyłącznie realizacją jego osobistych planów związanych z profesjonalnym futbolem. Do chwili przyjazdu nowego Dyrektora Sportowego z Barcelony koordynowaniem pionu sportowego dalej będzie się zajmował Dyrektor Carlos Alos.

Z uwagi na to, że FCB Escola Varsovia jest ważnym ośrodkiem piłkarskim dla klubu FC Barcelona, Pan Dyrektor Xevi Merce zapewnił nas, że nowy Dyrektor zostanie wydelegowany na początku lutego.

Za dotychczasową pracę kierownictwo, inwestorzy i trenerzy składają Panu Carlosowi serdeczne podziękowania.

Turniej rodziców zawodników FCBEV

Po zakończeniu sezonu spotkań rundy jesiennej ligi wewnętrznej zawodników klubu FCBEV, do rozgrywek przystąpili kibicujący dotychczas swoim synom - ojcowie.

Więcej…

Wigilia w FCB Escola Varsovia

Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia stały się dla społeczności FC Barcelona Escola Varsovia okazją do zorganizowania w dniach 16, 17, 18 i 19 grudnia uroczystych spotkań w gronie przyjaciół i znajomych w Centrum Piłkarskim FCBEV na ulicy Fleminga 2.

Więcej…

Sparingi z Lechem i Śląskiem

Podsumowanie rezultatów ostatnich spotkań reprezentacji klubu Escola Varsovia uzyskanych podczas meczów kontrolnych z klubami WKS Śląsk Wrocław oraz Lechem Poznań

Klub EV w miniony weekend rozegrał kolejne spotkanie sparingowe w ramach rozgrywek z najlepszymi młodzieżowymi klubami piłkarskimi w całej Polsce. Mecze kontrolne przeprowadzane z godnymi siebie przeciwnikami wyznaczają wysoki poziom rozgrywek na boisku kadry piłkarskiej w rocznikach 2006-2004 i świadczą o bardzo dobrym przygotowaniu zawodników, podczas sesji treningowych.

Więcej…

Zapraszamy na III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia


Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na trzecią edycję Balu Karnawałowego FC Barcelony w Polsce. Miejscem naszego spotkania będzie *** Hotel Partner w Warszawie, przy ul. Marywilskiej 16.

Tradycją już jest, że na organizowanym przez nas Balu nie zabraknie:

  • wspaniałej muzyki na międzynarodowym poziomie
  • znamienitych gości m.in. ze świata mediów, polityki oraz sportu
  • wyśmienitego jedzenia przygotowanego specjalnie dla Państwa przez szefa kuchni

Więcej…

Udana niedziela naszych drużyn

W minioną niedzielę drużyny Escola Varsovia rozegrały kolejne mecze kontrolne w kategoriach wiekowych 2006 i 2007, z drużynami Lecha Poznań oraz SMS-u Łódź.

Nasze dwa najmłodsze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze nie tracąc w trójmeczu żadnej bramki. Odniesione rezultaty nasi piłkarze uzyskali po bardzo widowiskowej i efektywnej grze.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy