Barca Academy Warszawa

Rekrutacja do klas piłkarskich Escola Varsovia na rok szkolny 2016/2017

Od roku Escola Varsovia współpracuje z Zespołem Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, prowadząc klasy piłkarskie. O angaż w nich mogą ubiegać się zawodnicy z całej Polski - osoby mieszkające poza Warszawą mają możliwość zakwaterowania w internacie szkoły.

Zajęcia piłkarskie prowadzone są przez trenerów FCBEscola Varsovia, oficjalnej szkoły FC Barcelony w Warszawie na jej obiektach w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2.

Więcej…

Spotkanie z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem

W miniony piątek mieliśmy przyjemność spotkać się z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem. Pan Wiesław Wilczyński, Prezes naszej akademii, przekazał pamiątkę w postaci legitymacji Socios nr 108 000 św. Jana Pawła II, świadczącej o jego przynależności do rodziny FC Barcelony. Ksiądz Kardynał interesował się rozwojem naszej akademii i przyjął zaproszenie na uroczystą wigilię Bożego Narodzenia, jaką każdego roku organizujemy w naszym Centrum Piłkarskim.

Przekaż 1% podatku na młodych piłkarzy

Szanowni Państwo,

zachęcamy Państwa do przekazania 1% PODATKU na wsparcie działalności FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia.Więcej…

Nasze trzy reprezentacje wyleciały na 5. edycję turnieju FCBEscola do Barcelony

Nasze trzy drużyny reprezentacyjne wyleciały w minioną niedzielę rano z lotniska im. Chopina w Warszawie na międzynarodowy turniej FCBEscola do Barcelony. W rozgrywkach tych biorą udział wszystkie szkoły Dumy Katalonii z całego świata. Warszawę będą reprezentowały w sumie trzy drużyny - 36 zawodników, 6 trenerów oraz Dyrektor Sportowy Davi Enric Parera. Cały harmonogram turnieju mozna znaleźć na stronie www.goo.gl/CQVuWL

Relacje ne żywo z meczów możecie śledzić na stronie www.youtube.com/watch?v=7W3Rbxz52zg

Zapraszamy do śledzenia naszych stron w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczać będziemy najświeższe wyniki oraz zdjęcia z turnieju:

Facebook - www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter - www.twitter.com/FCBEscola_Vars

Wizyta Pana Wicewojewody Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego w Centrum Piłkarskiem FCBEscola Varsovia

Mieliśmy przyjemność gościć dzisiaj Pana Wicewojewodę Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego - odpowiedzialnego m.in. za nieruchomości Skarbu Państwa, Panią Marię Orzechowską - Doradcę Wicewojewody Mazowieckiego oraz Pana Piotra Wieczorka - Członka Zarządu Powiatu Mińskiego. Pan Wojewoda zainteresował się zagospodarowaniem nieruchomości Skarbu Państwa, na której powstało Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia. Zapoznał się również z działalnością sportową, edukacyjną i wychowawczą naszej szkoły oraz z jej osiągnięciami w tym zakresie.

Dziękujemy za wizytę!


Kolejne wygrane sparingi przed turniejem FCBEscola w Barcelonie

Reprezentacje FCBEscola Varsovia, które przygotowują się do turnieju FCBEscola w Barcelonie, rozegrały w minioną niedzielę kolejne sparingi. Wszystkie mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami:

Więcej…

Marcin Bułka, bramkarz Escola Varsovia 1999, rozpoczyna testy w FC Barcelonie!

W minioną niedzielę nasz utalentowany zawodnik Marcin Bułka udał się z Dyrektorem Sporotwym FCBEscola Varsovia Enric'iem Davi Parerą udał do Barrcelony, gdzie od poniedziałku rozpoczyna testy piłkarskie w drużynie Dumy Katalonii. Marcin będzie trenował z drużynami La Masi do piątku.

Zapraszamy do śledzenia relacji z jego pobytu na www.facebook.com/EscolaVarsoviaOfficial

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy