Barca Academy Warszawa

Olbrzymie zainteresowanie naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!

W minioną sobotę mieliśmy okazję gościć, w naszym Centrum Piłkarskim przy ulicy Fleminga 2, ponad 350 młodych zawodników, marzących o grze w barwach FC Barcelony.

 

Więcej…

Polska szkoła FC Barcelony ma nowego Dyrektora Sportowego!

Od sezonu 2015/2016 nad metodologią szkolenia w FCB Escola Varsovia czuwa Enric Davi Parera. Zastąpił on na tym stanowisku Pau Lopez Mesquida.

Enric w przeszłości był piłkarzem. Po zakończeniu kariery rozpoczął studia trenerskie na Uniwersytecie w Barcelonie, które ukończył z wyróżnieniem. Od lat związany z FC Barceloną jako trener dzieci w wieku 6-12 lat. Uczestniczył w wielu projektach piłkarskich realizowanych przez FCB na świecie. Swoje bogate doświadczenie będzie przekazywał od nowego roku szkolnego zawodnikom FCBEscola Varsovia.

Uwaga!! Konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków FCB Escola Varsovia do udziału w 1. Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym! Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia w szalikach, koszulkach lub czapkach FC Barcelony. Może to właśnie Twoje zdjęcie zyska uznanie w oczach naszych kibiców?! Prosimy o przesyłanie zdjęci do 4.09.2015 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z pośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najlepsze i utworzymy z nich specjalną galerię na naszym profilu na facebook'u (www.facebook.com/fcbescolavarsovia). Wśród uczestników zostanie przyznana Nagroda Główna oraz dwa wyróżnienia.

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem lajków - wygrywa ten kto zbierze ich najwięcej! O wynikach konkursu wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do udziału!

FCB Escola Varsovia podpisała nowa umowę z FCB

Wysoka ocena 4-letniej działalności szkoły. Szkoła jest  jedną z najlepszych na świecie w sieci organizacyjnej FCB Escola International. W ostatnich dniach przebywał w szkole dyrektor  FCB Escola International Pan Xevi Marce. Przedmiotem wizyty było omówienie 4-letniej działalności szkoły oraz podpisanie nowej umowy. Pan Xevi Marce uczestniczył w bardzo bogatym programie wizyty, odwiedził dzieci trenujące w First School FCBescola Varsovia.

Więcej…

Dzień Otwarty FC Barcelona Escola Varsovia.

Turnieje dla rodziców i FFS FCBEV.

500 kandydatów do FCBEscola Varsovia.

W minioną niedzielę, na obiektach Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia odbył się Dzień Otwarty połączony z naborami do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia na rok szkolny 2015/2016. Do rekrutacji przystąpiło ponad 500 kandydatów z roczników 2009 - 2004. 

W ramach Dnia Otwartego odbyło się kilka wydarzeń:

  • Piknik FCB Escola Varsovia,
  • II Turniej Rodziców,
  • konkursy sprawnościowe dla dzieci,
  • nabory do szkoły piłkarskiej FCB EV,
  • II Turniej Football First School.

Więcej…

Wychowanek FCB Escola Varsovia na testach w Udinese i Atalanta

Marcin Bułka, 15-letni bramkarz FCB Escola Varsovia, został zaproszony na testy do dwóch włoskich klubów Seria A - Udinese i Atalanta. To duże wyróżnienie zarówno dla piłkarza, jak i warszawskiej szkoły.

Zawodnik jest wychowankiem FCB Escola Varsovia. Trenerami Marcina są profesjonaliści, Marek Chański - trener bramkarzy, oraz Marek Gołębiewski - trener zespołu w kategorii U-16. Bułka urodził się 4 października 1999 roku, ma 198 cm wzrostu, obecnie jest kapitanem zespołu. Wyróżnia się bardzo dobrą koordynacją i znakomitym refleksem, dobrze gra w polu karnym. Jest członkiem kadry Mazowsza. Marcinem interesuje się wielu agentów piłkarskich z zagranicznych klubów.

Więcej…

Piknik First Football School

W minioną niedzielę na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20 odbył się Festyn Piłkarski First Football School FC Barcelona EV. W zorganizowanych rozgrywkach uczestniczyło ponad 200 zawodników w wieku 3-7 lat.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy