Barca Academy Warszawa

Wizyta nowego Dyrektora FCBEscola International w Warszawie

W minionym tygodniu gościlismy Panów Oscara Grau oraz Ignacio Andreu, którzy na co dzień kierują ogólnoświatowym projektem FCBEscola. Panowie nie tylko spotkali się z Panem Wiesławem Wilczyńskim Prezesem FCBEscola Varsovia oraz Panem Witoldem Millerem Dyrektorem Zarządzającym, ale również wizytowali wszystkie obiekty z których na co dzień korzystają zawodnicy naszego klubu. Przyglądali się również sesjom treningowym. Obaj byli pod wrażeniem bazy sportowej naszego klubu oraz poziomu szkolenia.

Bardzo dziekujemy za miłą wizytę. Do zobaczenia już za kilka tygodni na ogólnoświatowym turnieju FCBEscola w Barcelonie!


Wizyta Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w Centrum Piłkarskim FCBEscola Varsovia

W miniony czwartek nasze Centrum Piłkarskie odwiedził Prezes PZPN i legenda polskiej piłki nożnej Pan Zbigniew Boniek. Był on zainteresowany rozwojem naszej akademii oraz nowoczesną infrastrukturą sportową. Po naszym obiekcie oprowadzał go Prezes Honorowy FCBEV Pan Wiesław Wilczyński. Dla obu panów było to spotkanie po latach, ponieważ od prawie 40 lat doskonale się znają.

Więcej…

Podsumowanie obozu Escola Varsovia w Rybniku

Jak co roku, w okresie ferii zimowych, nasze drużyny udały się na obóz sportowy, aby szlifować formę przed rozpoczęciem zmagań w rozgrywkach ligowych.

W tym roku przygotowania do sezonu ligowego odbyły się w Hotelu Olimpia w Kamieniu k. Rybnika (woj. Śląskie) i był podzielony na dwie tury:

  • 01-07.02.2016 -  zespoły z roczników 1999, 2000, 2001, 2002
  • 07-13.02.2016 - zespoły z roczników 2003, 2004, 2005,2006, 2007

Łącznie w zgrupowaniu wzięło udział 180 zawodników. 10 z nich, którzy znajdują się ciężkiej sytuacji materialnej, został sfinansowany częściowo lub w całości dzięki dofinansowaniu Fundacji LOTTO milion Marzeń.

Więcej…

Marcin Bułka jedzie na testy do FC Barcelony

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość!

Marcin Bułka, bramkarz ESCOLA Varsovia, został zaproszony na testy do FCB! Po testach na obozie w Rybniku, które przeprowadził szef szkolenia bramkarzy FC Barcelony Ricard Segarra, Marcin wyjeżdża na testy do najlepszego klubu na świecie. Ma szansę zostać pierwszym Polakiem w Barcelonie!

FCBEscola Varsovia 2016 - kolejne zwycięstwo na zakończenie turnieju

W ostatnią niedzielę byliśmy świadkami zmagań młodych zawodników z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce z roczników 2006 o puchar FCBEscola Varsovia. W turnieju wzięły udział Lech Poznań, FCBEscola Varsovia, Escola Varsovia, AP Lechia Gdańsk, Akademia Piłkarska Reissa, Zagłębie Lubin, Motor Lublin oraz raków Częstochowa.

Więcej…

Pierwsza część turnieju FCBEscola Varsovia 2016 za nami!

Za nami pierwsze zmagania zawodników w IV edycji zimowego turnieju FCBEscola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W czteroletniej historii turnieju udział wzięło ponad 100 zespołów z całej Polski oraz 1000 zawodników.

W minioną niedzielę (24.01.2016) rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2007 i 2008. Dzięki licznie zgromadzonym kibicom podczas rozgrywek panowała atmosfera święta piłkarskiego. Młodzi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie.

Więcej…

Finał ligi wewnętrznej Klas C

W sobotę (23.02.2016) zawodnicy naszej Szkoły z klas C zakończyli zmagania w Lidze Wewnętrznej FCBEscola Varsovia. W całych rozgrywkach zwyciężyły zespoły Busquets oraz Mascherano. Gratulujemy trenerom i młodym piłkarzom!

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy