Aktualności FCB Escola Varsovia

Obóz zimowy w Gorlicach

OBÓZ ZIMOWY GORLICE 2015

dla zawodników FCB Escola Varsovia

Zakwaterowanie:

HOTEL MARGOT, ul. Sportowa 11, 38-300 Gorlice

www.hotelmargot.pl

Więcej…

Zmieniamy się dla Państwa wygody

Drodzy Państwo, strona internetowa FCB Escola Varsovia ulegnie niebawem pewnym zmianom. Wszystko to po to, aby nawigowanie po niej i odnajdywanie istotnych informacji było łatwiejsze, a wszystko aktualne.

Prosimy o chwilę cierpliwości, a wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nowe kanały komunikacji

FCB Escola Varsovia wkracza do portali społecznościowych. Utworzyliśmy oficjalne profile na:

  facebooku  (https://www.facebook.com/fcbescolavarsovia?ref=hl) i

  twitterze (https://twitter.com/FCBEscola_Vars).

Zachęcamy do lajkowania i śledzenia na bieżąco wszelkich informacji o naszym klubie i postępach zawodników.

Bądźmy w kontakcie!

Dzień otwarty za nami

Dzień Otwarty połączony z naborami do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia oraz Football First Scholl FC Barcelona Escola Varsovia odbył się w niedziele 14 września 2014 r. w Centrum Piłkarskim FCB Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2. Do rekrutacji przystąpiło ponad 500 chętnych przyszłych zawodników klubu z roczników 2009 - 2003.

Testy kwalifikacyjne dla zarejestrowanych wcześniej poprzez stronę klubu zaproszonych dzieci prowadziło ponad 20 trenerów. Sprawdzian umiejętności był podzielony na cześć indywidualną, gdzie każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności techniczne takie jak: prowadzenie piłki, drybling i strzały na bramkę, oraz zajęcia wspólne zespołowe. Mecz na zakończenie bloku kwalifikującego stanowił sprawdzian ważnych aspektów gry dając obraz umiejętności młodych piłkarzy.

 

Więcej…

Obozy stancjonarne za nami

Ponad 200 szczęśliwych i zadowolonych młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 5 do 12 lat, wzięło udział w tygodniowych obozach piłkarskich dochodzeniowych i stacjonarnych prowadzonych według systemu FC Barcelony przez trenerów oficjalnej szkoły FCB w Warszawie. Treningi odbywały się w bazie sportowej Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 w terminach od 10 do 29 sierpnia 2014 roku. Każdy młody zawodnik dostał sprzęt treningowy FCBEV firmy NIKE : koszulkę, t-shirt na zajęcia rekreacyjne, spodenki oraz getry.

Więcej…

Wspomóż FCBEV - zostań redaktorem

Szkoła Piłkarska FCB Esola Varsovia zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane redagowaniem strony fcbescola.pl i escolavarsovia.pl. Poszukujemy osób związanych z projektem z poszczególnych centów treningowych oraz roczników. 

Jeśli posiadasz duużo wolnego czasu, potrafisz napisać ciekawą relację, interesuje Cię tematyka sportowa, a ponadto nie jest Ci obojętny los FCBEV i trenujących tu dzieci, prosimy - zgłoś się do nas i zostań naszym redaktorem.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego (link).

Projekt FCBCamp Polonia 2014 zakończony!!!

W miniony weekend zakończyliśmy 3 edycję projektu FCBCamp Polonia 2014, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Tegoroczne Campy odbyły się w Barcicach, Rynie oraz Gniewinie. W letnich obozach piłkarskich wzięło udział ponad 200 dzieci z Polski i świata (z 5 krajów).

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy