Aktualności FCB Escola Varsovia

Informacja po naborach do FCBEV

FCB Escola Varsovia cieszy się olbrzymią renomą. Zdobyliśmy ją dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia sportowego oraz perfekcyjnej organizacji. Potwierdzeniem tych walorów był niedzielny finał akcji naborów do szkoły.

Już na etapie rejestracji chętnych przekonaliśmy się jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza działalność. Do testów zgłosiło się ponad 400 dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Co charakterystyczne, akcja nasza po raz kolejny objęła swym zasięgiem całą Europę. Jak zwykle wśród chętnych do gry w naszych barwach, obok dzieci z całej Polski, znaleźli się przedstawiciele innych krajów, którzy przemierzyli nierzadko kilka tysięcy kilometrów, by dać sobie szansę trenowania i grania z FCB Escola Varsovia.

 

Więcej…

Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia

W dniu 19.01.2013 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Bal Karnawałowy Sympatyków FC Barcelony. Swoją obecnością w tym wielkim wydarzeniu zaszczycili nas przedstawiciele katalońskiego klubu Xevi MARCE - Dyrektor Generalny FCB Escola Barcelona, Reyes Alguacil - Dyrektor Marketingu FCB Escola Barcelona, Josep Maria Barnils - Międzynarodowy Dyrektor Penya oraz Francesc Perearnau - V-ce Prezydent Mundo Deportivo.

 

Uroczyste otwarcie Balu poprowadzili wspólnie Xevi Marce oraz Wiesław Wilczyński - Honorowy Prezes FCB Escola Varsovia, a następnie przedstawili wszystkim uczestnikom historię powstania szkoły FC Barcelony w Polsce oraz jej dotychczasowe osiągnięcia w kraju i na arenie międzynarodowej.

Więcej…

I. Noworoczny Turniej FCB Escola Varsovia

W dniu 5.01.2013 roku odbył się I. Noworoczny Turniej Piłkarski organizowany przez FCBEscola Varsovia. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie współzawodnictwa sportowego. Licznie zgromadzeni kibice - ok. 1000 osób, mogli przyglądać się grze najlepszych krajowych akademii piłkarskich. Bardzo dobre rezultaty odniosły reprezentacje szkoły FCBEV zajmując dwa pierwsze oraz drugie miejsce w trzech różnych kategoriach wiekowych. Podczas całej imprezy panowała atmosfera wielkiego święta piłkarskiego. W trakcie rozgrywek przeprowadzony został mecz ?Przyjaźni? rozegrany pomiędzy reprezentacją FCBEV rocznik 2000, a dziećmi z Ośrodka Opieki Wychowawczej "Chata" z warszawskiej Białołęki. Relację telewizyjną z turnieju przeprowadziły stacje CANAL+ oraz TVP Warszawa.

Więcej…

POMAGAMY W ... "RADOŚCI"

To już drugi raz przed Bożym Narodzeniem dzieci z Miejskiego Ośrodka Socjoterapii nr 8 z dzielnicy Warszawa-Radość były w naszej szkole i cieszyły się z naszego zaproszenia.. Prawie 30 wychowanków (w tym kilka dziewczynek) słuchało wskazówek metodycznych Carlosa Alosa naszego dyrektora, a potem na boisku uczestniczyli w treningu piłkarskim prowadzonym przez naszych trenerów. Zajęcia sportowe podsumowane zostały rozegraniem mini turnieju złożonego z trzech drużyn.

Wygrała RADOŚĆ na twarzach wszystkich dzieci!

Więcej…

FCBsklep.pl otwarty!

Szanowni Państwo. 
jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu sklepu  internetowego fcbsklep.pl. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa akceptacją. Będziemy dokładali starań, aby proponowany przez nas asortyment spełnił Państwa oczekiwania.
W tej chwili proponujemy oficjalny, licencjonowany sprzęt FC Barcelona. Wkrótce nasz asortyment zostanie rozszerzony o sprzęt FCBEV dla każdego oraz drobne upominki, które mogą być  doskonałym prezentem na każdą okazję dla naszych zawodników czy sympatyków szkoły. Dla Państwa wygody proponujemy - jako jedną z formy wysyłki - dostawę do Centrum treningowego, w którym Państwa dziecko trenuje.

Mamy nadzieję,  że będą Państwo z nami. Prosimy pamiętać, że każda wydana złotówka w naszym sklepie będzie wspierać edukację piłkarskich talentów w FCB Escola Varsovia.

Pozdrawiamy
Zespół FCB Escola Varsovia

FCB Escola Varsovia zwycięża w turnieju Legia Cup!

W sobotę 01.12.2012 Reprezentacja FCBEV klasa B (rocznik 2003/2004) wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju Legia Cup im. Wiesława Gilera. Od początku zawodnicy FCB zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zajmując I miejsce w grupie. W meczu półfinałowym FCBEV okazała się lepsza od zespołu Legii II Warszawa (1:0) natomiast w wielkim finale - po bardzo dobrej grze obu zespołów - od AP21 z Krakowa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Stanisław Popiel z FCB Escola Varsovia.

Więcej…

Zimowe finały Ligi Wewnętrznej

W niedzielę 28 października 2012 rozegrane zostały Finały Centralne FCBEscola Varsovia podsumowujące pierwszy etap zajęć piłkarskich, w roku szkolnym 2012/13. W wydarzeniu tym wzięli udział wszyscy nasi uczniowie, trenerzy, zarząd szkoły, przedstawiciele naszych sponsorów i partnerów. Relację z medialną z finałów przeprowadziła TVP Warszawa.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy