Barca Academy Warszawa

Wizyta delegacji litewskiej w FCBEV

W dniu 06 maja 2013 roku Zarząd FCB Esola Varsovia gościł w Warszawie delegację z Litwy, w osobach Czesława Okińczyca - Doradcy Premiera Republiki Litewskiej, byłego Posła, wielokrotnie odznaczanego orderami za zasługi dla Polski, Litwy i narodu polskiego przez Prezydentów RP, Rolandasa Skaisgirisa - Prezesa Litewskiej Ligi Zawodowej Piłki Nożnej oraz Justinasa Garliauskasa dyrektora Pradas Media.

Więcej…

Powołania z FC Barcelona dla naszych zawodników

Po świetnych występach reprezentacji FCBEV na turnieju organizowanym przez FC Barcelonę w Hiszpanii nasi uczniowie otrzymali powołania na prestiżowy turniej MIC w Andorze. W turnieju tym występowały dotychczas takie zespoły jak: Manchester Utd., Liverpool, Espanyol, Athletico Madryt, Valencia, Villarreal i inni.

Wybrani wychowankowie FCB Escola Varsovia z roczników 2004 oraz 2005 wraz z wychowankami FC Barcelony stworzą wspólne drużyny, które będą reprezentować szkołę FC Barcelona na międzynarodowej arenie w dniach 1-2 czerwca 2013 r.

Jesteśmy dumni, że już po dwóch latach działalności warszawskiej Escoli uzyskane wyniki szkoleniowe oraz organizacyjne zostały docenione przez FC Barcelonę. Otrzymane zaproszenie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i podnosi rangę oraz prestiż FCB Escola varsovia.

SUMMER CAMP POLAND - KLESZCZÓW 2013

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz drugi będziemy organizować międzynarodowy projekt FCB Camp.

Obozy piłkarskie skierowane są do dzieci z całego świata urodzonych w latach 2006-2000. Campy prowadzone są przez trenerów z FC Barcelony oraz warszawskiej szkoły piłkarskiej FCB Escola Varsovia. Tegoroczne zgrupowania odbędą się w Kleszczowie, w nowoczesnym centrum sportowym SOLPARK. Zajęcia treningowe wg. systemu FC Barcelony oraz urozmaicony program zajęć dodatkowych, sprawią, że dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie fcbcamp.pl.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół FCB


Sukcesy FC Barcelona Escola Varsovia na turnieju w Barcelonie

W tygodniu przedświątecznym 4 zespoły FCB Escola Varsovia uczestniczyły w turnieju organizowanym przez FCB. W turnieju wzięło ponad 600 piłkarzy, 52 zespoły reprezentujące akademie piłkarskie z kilkunastu krajów. Oprócz organizatorów, czyli drużyn FCB były drużyny z tak egzotycznych krajów dla piłki nożnej jak Indie, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Obserwując poczynania tych piłkarzy należy sądzić iż geografia światowej piłki w najbliższych latach bardzo się zmieni. Najwyższy poziom reprezentowały zespoły gospodarzy, jednak w kilku kategoriach drużyny FCB Escola Varsovia prowadziły wyrównane pojedynki. Szczególnie ciekawy był mecz w kategorii U-10 z pierwszym zespołem Barcelony, nasi chłopcy walczyli z dużą determinacją, reprezentowali wysokie umiejętności piłkarskie, przegrali 0:2, ale zdobyli uznanie wielu kibiców i trenerów.

Więcej…

Informacja po naborach do FCBEV

FCB Escola Varsovia cieszy się olbrzymią renomą. Zdobyliśmy ją dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia sportowego oraz perfekcyjnej organizacji. Potwierdzeniem tych walorów był niedzielny finał akcji naborów do szkoły.

Już na etapie rejestracji chętnych przekonaliśmy się jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza działalność. Do testów zgłosiło się ponad 400 dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Co charakterystyczne, akcja nasza po raz kolejny objęła swym zasięgiem całą Europę. Jak zwykle wśród chętnych do gry w naszych barwach, obok dzieci z całej Polski, znaleźli się przedstawiciele innych krajów, którzy przemierzyli nierzadko kilka tysięcy kilometrów, by dać sobie szansę trenowania i grania z FCB Escola Varsovia.

 

Więcej…

Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia

W dniu 19.01.2013 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Bal Karnawałowy Sympatyków FC Barcelony. Swoją obecnością w tym wielkim wydarzeniu zaszczycili nas przedstawiciele katalońskiego klubu Xevi MARCE - Dyrektor Generalny FCB Escola Barcelona, Reyes Alguacil - Dyrektor Marketingu FCB Escola Barcelona, Josep Maria Barnils - Międzynarodowy Dyrektor Penya oraz Francesc Perearnau - V-ce Prezydent Mundo Deportivo.

 

Uroczyste otwarcie Balu poprowadzili wspólnie Xevi Marce oraz Wiesław Wilczyński - Honorowy Prezes FCB Escola Varsovia, a następnie przedstawili wszystkim uczestnikom historię powstania szkoły FC Barcelony w Polsce oraz jej dotychczasowe osiągnięcia w kraju i na arenie międzynarodowej.

Więcej…

I. Noworoczny Turniej FCB Escola Varsovia

W dniu 5.01.2013 roku odbył się I. Noworoczny Turniej Piłkarski organizowany przez FCBEscola Varsovia. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie współzawodnictwa sportowego. Licznie zgromadzeni kibice - ok. 1000 osób, mogli przyglądać się grze najlepszych krajowych akademii piłkarskich. Bardzo dobre rezultaty odniosły reprezentacje szkoły FCBEV zajmując dwa pierwsze oraz drugie miejsce w trzech różnych kategoriach wiekowych. Podczas całej imprezy panowała atmosfera wielkiego święta piłkarskiego. W trakcie rozgrywek przeprowadzony został mecz ?Przyjaźni? rozegrany pomiędzy reprezentacją FCBEV rocznik 2000, a dziećmi z Ośrodka Opieki Wychowawczej "Chata" z warszawskiej Białołęki. Relację telewizyjną z turnieju przeprowadziły stacje CANAL+ oraz TVP Warszawa.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy