Barca Academy Warszawa

Projekt społeczny dla dzieci z Porszewic

20 maja 2012 r. na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie zorganizowany został projekt społeczny dla dzieci pochodzących z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach.

Zaproszeni najmłodsi goście pod opieką v-ce Dyrektora Ośrodka Pana Piotra Komorowskiego zostali zapoznani z działalnością oraz filozofią gry FC Barcelona. Chłopcy oraz dziewczynki wzięli udział w zajęciach treningowych oraz rozegrali mecz przyjaźni z reprezentacją FCBEscola Varsovia. Przeprowadzono również konkurs, w którym dzieci musiały się wykazać precyzją uderzenia. Bezkonkurencyjnie najlepszym strzelcem okazał się Maciej Kłosowski - wychowanek ośrodka, który w nagrodę wyjedzie na FCB Camp do Olecka.

Na zakończenie eventu wszystkim uczestnikom zostały wręczone certyfikaty oraz nagrody: tygodniowy pobyt dla dzieci w Ośrodku "Kleopatra" w Wiśle podczas wakacji, upominki od firmy Grodno - oficjalnego sponsora FCBEscola Varsovia oraz firmy TeamGol - oficjalnego partnera firmy NIKE, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie w realizacji tego typu projektów.

Mecz przyjaźni, mecz o zdrowie, JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO

Z przyjemnością informujemy Państwa o meczu, który odbył się na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56 w Warszawie, w dniu 15.04.2012 r.

W samo południe zawody rozpoczęły się kopnięciem piłki przez Mikołaja 11-letniego piłkarza, który trenował i grał w TKS Victoria Tarchomin, a następnie w FC Barcelona Escola Varsovia. Obecnie chłopiec nie może ćwiczyć z powodu nawrotu ciężkiej choroby i chemioterapii. Najważniejszy jest jednak fakt, że Mikołaj zebrał w sobie siły i przybył z Mamą na spotkanie. Zawodnicy z obu drużyn chcieli pokazać swojemu przyjacielowi, że są razem z nim w jego chorobie, w jego walce o zdrowie oraz, że grają dla niego. "Zagrali" nie tylko chłopcy. Cudownie spisali się również nauczyciele, rodzice uczniów ze szkoły Mikołaja oraz rodzice kolegów z boiska, zagrali wszyscy zgromadzeni na widowni.

Więcej…

Informacja po turniejach w Hiszpanii

Drodzy Przyjaciele,

Nasza szkoła uczestniczyła w turniejach międzynarodowych w Hiszpanii. Był to nasz pierwszy występ międzynarodowy zakończony bardzo pozytywnym bilansem. Nasi zawodnicy grali z rówieśnikami z Brazylii, Hiszpanii, Japonii, Cypru, Dubaju, Kuwejtu i Peru. Nabyli dużo doświadczenia sportowego w niepowtarzalnej atmosferze. Wszyscy zwiedzili Camp Nou oraz miasto Barcelonę. W tym miejscu składam podziękowanie za zachowanie zarówno sportowe jak i poza sportowe dla wszystkich uczestników wyjazdu. Jeśli chodzi o stronę sportową, należy podkreślić trzecie miejsce, jakie zdobyła nasza drużyna - klasa C (2004-2005), która wygrała pięć meczów w grupie eliminacyjnej i przegrała tylko z FC Barceloną. Następnie w walce o pierwsze miejsce w grupie trzyzespołowej zremisowała z drużyną T. Vilanova z Barcelony a następnie przegrała z FC Barceloną różnicą jednej bramki. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce po ośmiu rozegranych meczach i tylko dwóch porażkach z FC Barceloną.

Więcej…

GRODNO sponsorem drużyn FCBEV podczas Turniejów

Składamy serdeczne podziękowania firmie GRODNO - ELEKTRYCZNE HURTOWNIE za pomoc i zaangażowanie okazane podczas organizacji wyjazdu drużyn FCBEV na turnieje piłkarskie do Hiszpanii w terminie 1-8.04.2012 r.

 

 

 

 

DZIĘKUJEMY!

Patronat

          

 

   


Partnerzy