Barca Academy Warszawa

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

W sobotę 07.09.2013 r w Centrum Olimpijski PKOL odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego w FCBEscola Varsovia.

Więcej…

Spotkanie w Barcelonie

Sandro Rosell prezydent FCB - Wiesław Wilczyński FCB Escola Varsovia, spotkanie w Barcelonie

W minionym tygodniu z wizyta w Barcelonie przebywał założyciel i honorowy prezes FC Barcelona Escola Varsovia. Kluczowym punktem programu było spotkanie z prezydentem FC Barcelona Sandro Rosell. Wiesław Wilczynski przedstawił stan organizacyjny szkoły i osiągnięcia sportowe. Szkoła skupia obecnie 800 zawodników i zatrudnia 30 trenerów. Wielu zawodników jest powoływanych do kadr drużyn reprezentujących FCB. Obecnie szkoła buduje własne centrum sportowe, będą w nim boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią. Sandro Rosell i Josep Bartomeu - wiceprezydent FCB otrzymali zaproszenie na otwarcie centrum sportowego FCB Escola Varsovia. Prezydent FCB wyrażał zadowolenie iż szkoła w Warszawie rozwija się tak dynamicznie. Ma nadzieje ze skorzysta z tego polska młodzież i polska piłka nożna.

Więcej…

Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola

Szanowni Państwo,

po dwóch latach negocjacji prowadzonych przez Honorowego Prezesa Wiesława Wilczyńskiego z Zarządem Polfy Tarchomin S. A., w czerwcu 2013 roku została podpisana przez Dyrektora Witolda Millera umowa dotycząca długoletniej dzierżawy obiektu sportowego przy ul. Fleminga 2 w Warszawie.

Na terenie 3,5 hektarowego ośrodka, na którym znajdowało się boisko trawiaste oraz budynek socjalny Zarząd szkoły rozpoczął realizację budowy pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą najnowszej generacji z oświetleniem oraz modernizację zaplecza socjalnego. Kolejnym etapem inwestycji jest zakup hali pneumatycznej, która umożliwi naszym uczniom realizację programu sportowego FC Barcelony, w optymalnych warunkach piłkarskich w okresie zimowym.

Od września 2013 roku w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia odbywać się będą rozgrywki ligi wewnętrznej, mecze zespołów reprezentujących szkołę w rozgrywkach MZPN oraz zajęcia treningowe dla Centrum Tarchomin i Bemowo.

Zakończenie sezonu 2012/13

W niedzielę 21.06.2013 uroczyście zakończyliśmy drugi sezon funkcjonowania FCB Escola Varsovia. Sezon, w którym nasi zawodnicy każdym rozgrywanym meczem czy turniejem pokazali stale rosnący poziom umiejętności ? co potwierdzają zdobyte przy tych okazjach bramki i trofea.

Uroczystość zakończenia sezonu odbyła się na obiektach przy ul. Kawęczyńskiej 44. Tym razem na boisko wybiegli nie tylko zawodnicy ale również ich rodzice i bliscy. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, towarzyską grą dzieci kontra dorośli na sportowo pożegnaliśmy kolejny już sezon pracy.

Więcej…

MIC 7 Andorra - sukces i międzynarodowe doświadczenie naszych wychowanków

W dniach 1-2 czerwca br. Reprezentanci Naszej szkoły wzięli udział w prestiżowym turnieju MIC 7 zorganizowanym w Andorze. Wyselekcjonowana grupa zawodników z roczników 2004 oraz 2005 wspólnie z rówieśnikami z Barcelony stworzyła dwa zespoły, które rywalizowały w odrębnych kategoriach wiekowych z takimi drużynami jak: Villarreal CF, Valencia CF czy RCD Espanyol.

Więcej…

Rekrutacja i turniej najmłodszych - 02.06.2013

W dniu 02.06.2013 roku odbyły się nabory uczniów do FCBEscola Varsovia na rok szkolny 2013/2014. W testach sportowych wzięło udział ponad 600 dzieci z Polski oraz Europy. Poziom sprawności fizycznej oraz umiejętności technicznych dzieci był bardzo wysoki. W sprawną organizację tego ogromnego przedsięwzięcia oraz ocenianie młodych talentów zostało zaangażowanych ponad 20 szkoleniowców z warszawskiej szkoły FC Barcelony. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas oraz zaufanie jakim obdarzacie nasz projekt piłkarski. Wyniki zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce. Życzymy powodzenia!

Tuż przed naborami do szkoły odbyły się rozgrywki wewnętrzne FCBEV dla dzieci z roczników 2006/2007 trenujących w naszych ośrodkach piłkarskich. Licznie zgromadzone rodziny oraz kibice mogli podziwiać naszych najmłodszych zawodników. Emocje były ogromne! Chłopcy zaprezentowali świetne umiejętności piłkarskie, ukoronowane wieloma pięknymi akcjami oraz niesamowitymi bramkami. Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za zaangażowanie oraz sportową walkę w duchu FAIR-PLAY. Gratulujemy! Na zakończenie rozgrywek każde dziecko otrzymało certyfikat od zarządu szkoły FCBEV.

.

Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola Varsovia - marzenia się spełniają

Po trwających ponad rok staraniach oraz negocjacjach prowadzonych przez założyciela szkoły Pana Wiesława Wilczyńskiego w sprawie pozyskania nieruchomości o charakterze sportowym, pragniemy poinformować że mamy już własne Centrum Piłkarskie.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy