Barca Academy Warszawa

Spotkania z SMS Łódź i Lechem Poznań

W niedzielę 23.11.2014 w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia sportowym rozgrane zostały mecze kontrolne w trzech kategoriach wiekowych: 2003/2004/2005. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję oglądać stojące na wysokim poziomie sportowym zmagania młodych zawodników drużyn Escola Varsovia, Lecha Poznań oraz SMSu Łódź. Po raz kolejni nasi zawodnicy udowodnili, że są w stanie skutecznie rywalizować z najlepszymi. Wysoka kultura gry oraz efektowne bramki strzelane przez naszych zawodników były ozdobą poszczególnych spotkań.

Więcej…

Sezon zimowy rozpoczęty!

Treningi FCBescoli od zeszłego tygodnia odbywają się w specjalnie przygotowanej przez Firmę Interhall hali pneumatycznej.

Zadaszenie polowy pełnowymiarowego boiska stwarza fantastyczne warunki dla przeprowadzenia treningów oraz rozgrywania meczy ligi wewnętrznej FCBescoli. Do dyspozycji piłkarzy - aż do wiosny - hala o wymiarach 51 m x 45 m tworzy nowoczesna bazę treningowa. Padający śnieg i zbliżającą się zima będą dla zawodników miłą okolicznością nie wpływająca na komfort rozgrywanych spotkań.


W FC Barcelona najlepiej szkolą młodzież!

Aż 43 piłkarzy, którzy szkolili się w akademii FC Barcelona, gra teraz w pięciu najsilniejszych ligach w Europie. Barcelona szkoli najefektywniej - wynika z badań przeprowadzonych w Międzynarodowym Centrum Studiów Sportowych (CIES) w szwajcarskim Neuchatel. Zachęcamy do lektury artykułu na ten temat!

http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-w-fc-barcelona-najlepiej-szkola-mlodziez,nId,1543491#iwa_item=12&iwa_img=0&iwa_hash=50117&iwa_block=sport_news

Obóz zimowy w Gorlicach

OBÓZ ZIMOWY GORLICE 2015

dla zawodników FCB Escola Varsovia

Zakwaterowanie:

HOTEL MARGOT, ul. Sportowa 11, 38-300 Gorlice

www.hotelmargot.pl

Więcej…

Zmieniamy się dla Państwa wygody

Drodzy Państwo, strona internetowa FCB Escola Varsovia ulegnie niebawem pewnym zmianom. Wszystko to po to, aby nawigowanie po niej i odnajdywanie istotnych informacji było łatwiejsze, a wszystko aktualne.

Prosimy o chwilę cierpliwości, a wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nowe kanały komunikacji

FCB Escola Varsovia wkracza do portali społecznościowych. Utworzyliśmy oficjalne profile na:

  facebooku  (https://www.facebook.com/fcbescolavarsovia?ref=hl) i

  twitterze (https://twitter.com/FCBEscola_Vars).

Zachęcamy do lajkowania i śledzenia na bieżąco wszelkich informacji o naszym klubie i postępach zawodników.

Bądźmy w kontakcie!

Dzień otwarty za nami

Dzień Otwarty połączony z naborami do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia oraz Football First Scholl FC Barcelona Escola Varsovia odbył się w niedziele 14 września 2014 r. w Centrum Piłkarskim FCB Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2. Do rekrutacji przystąpiło ponad 500 chętnych przyszłych zawodników klubu z roczników 2009 - 2003.

Testy kwalifikacyjne dla zarejestrowanych wcześniej poprzez stronę klubu zaproszonych dzieci prowadziło ponad 20 trenerów. Sprawdzian umiejętności był podzielony na cześć indywidualną, gdzie każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności techniczne takie jak: prowadzenie piłki, drybling i strzały na bramkę, oraz zajęcia wspólne zespołowe. Mecz na zakończenie bloku kwalifikującego stanowił sprawdzian ważnych aspektów gry dając obraz umiejętności młodych piłkarzy.

{youtube}hADuNwmqZO0{/youtube}

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy