Zarzad

Jonatan Angulo

DYREKTOR TECHNICZNY BARCA ACADEMY WARSZAWA

WYKSZTAŁCENIE
  • Absolwent Universidad de Las Palmas de Gran Canaria, kierunek: wychowanie fizyczne
  • Absolwent Universidad Rey Juan Carlos, kierunek: piłka nożna

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

• Licencja UEFA A
  • Trener Barca Academy Vancouver (Kanada) czy Barca Academy Barcelona (Hiszpania)
  • Trener i kierownik podczas międzynarodowych obozów piłkarskich FCBCamp w USA czy Japonii

Witold Miller

Prezes Zarządu WM-Sport Sp. z o. o.

WYKSZTAŁCENIE
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - Magister
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Zarządzanie Sportem, studia podyplomowe
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki - Menedżer Sportu
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki - Menedżer Organizacji Imprez Sportowych

Praca zawodowa:
  • Dyrektor Zarządzający akademii piłkarskich Barca Aacdemy Warszawa i Escola Varsovia
  • Prezes Zarządu WM-Sport Sp. z o. o. oficjalnego licencjobiorcy FC Barcelony w Polsce
  • Udziałowiec i Prezes Zarządu WM-Sport SPV Sp. z o. o.
  • Organizator projektów społecznych, edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • Licencjonowany trener piłki nożnej UEFA A
  • Organizator imprez sportowych rangi krajowej i międzynarodowej
  • Nauczyciel Wychowania Fizycznego
  • Założyciel klubu piłkarskiego Białe Orły Warszawa
Odznaczenia
  • Srebrna odznaka Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

Wiesław Wilczyński

Inicjator i Założyciel FC Barcelona Escola Varsovia, Honorowy Prezes

Ukończył studia z historii, zarządzania i marketingu, Executive Master of Business Administration (MBA). Związany z biznesem zarządzał dużymi spółkami jako prezes, m.in. w branży telekomunikacyjnej i dystrybucji, jak również zasiadał w radach nadzorczych wielu firm. Prezes Klubu Żużlowego, który zdobył Puchar Europy i Mistrzostwo Polski oraz 50 różnych medali w Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.

Były V-ce Prezes Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, V-ce Minister Edukacji i Sportu, który podjął decyzję ze strony rządowej o organizacji UEFA EURO 2012 potwierdzoną później przez rząd, główny doradca Premiera RP ds. sportu, były Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie m.st. Warszawy. Autor i współautor wielu ustaw dotyczących sportu oraz strategii sportu.

Inicjator podniesienia sportu w strukturach administracji państwowej do rangi ministerstwa.

Inicjator i współorganizator wielu znaczących imprez sportowych, m.in. Międzynarodowego Turnieju Młodych Piłkarzy White Eagle's CUP.