FCBEscola Varsovia - Archiwum wiadomości

Gramy z dziećmi z Porszewic!

W dniu 20 maja 2012 r. na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie, ul. Światowida 56, w godz. 10.00-12.00 zorganizowany zostanie projekt społeczny dla dzieci pochodzących z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach.

Najmłodsi wychowankowie zostaną zapoznani z działalnością oraz filozofią gry FC Barcelona. Wezmą udział w zajęciach treningowych pod okiem trenerów z FCBEscola Varsovia oraz rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Szkoły. Na zakończenie projektu zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami rzeczowymi od FCBEscola Varsovia. Główną nagrodą będzie ufundowanie wyjazdu na FCBCamp w Olecku, w lipcu 2012.

Partnerem projektu jest sponsor FCBEscola Varsovia firma Grodno.

Kibiców serdecznie zapraszamy!

FCB Camp Olecko 2012

Miło nam poinformować, że FC Barcelona od tego roku organizuje swoje obozy szkoleniowe także w Polsce. W tym roku spotykamy się w Olecku. Szczegóły oferty oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej www.fcbcamp.pl.

Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

Zapraszamy do zapisów! O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc jest ograniczona.

Relacja z konferencji prasowej - 2012.02.08

8 lutego 2012 roku w ośrodku DOSiR Praga odbyła się konferencja prasowa FC Barcelona Escola Varsovia. Celem spotkania było przedstawienie informacji o pierwszym wyjeździe młodych piłkarzy na międzynarodowy turniej MIC oraz podsumowanie pierwszych czterech miesięcy działalności szkółki w Polsce.

Więcej…

Drodzy Rodzice,

W ostatnim czasie odbyły się finały naszej ligi wewnętrznej. Chcemy podziękować Wam wszystkim zarówno za uczestnictwo, jak i za wszystko co towarzyszyło rozgrywkom w ciągu minionego tygodnia. Zawodom towarzyszył dobry klimat i wzajemny szacunek. Widać też, że dzieci z naszej szkoły krok po kroku osiągają coraz lepszy poziom. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze dużo do zrobienia, ale dzięki Waszej pomocy nasz ambitny projekt będzie się dalej rozwijał dla dobra wszystkich polskich dzieci, gdyż jego celem jest podniesienie poziomu szkolenia sportowego.

Więcej…

Finały ligi wewnętrznej

Drodzy Rodzice i opiekunowie

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oraz by był on pełen sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy też za ogromne wsparcie projektu FCBEscola Varsovia, który z każdym dniem coraz bardziej się rozwija w dużej mierze dzięki Państwa pomocy.

Więcej…

Graliśmy z dziećmi z Domu Dziecka

To bardzo piękny zwyczaj w FC Barcelona. Piłkarze pierwszej drużyny, co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Trzech Króli odwiedzają barcelońskie szpitale i domy dziecka oraz spotykają się z tamtejszymi dziećmi. FCBEscola Varsovia również zaprosiła w dniu dzisiejszym (17.02.2011) dzieci z Domu Dziecka w Warszawie przy ul. Tarczyńskiej oraz dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Warszawie Radość na boisko Białołęckiego Ośrodka Sportu, by rozegrać mecz.

Nasi goście wcześniej spotkali się z Carlosem Alosem, naszym dyrektorem technicznym i pytali go m.in. o to co trzeba zrobić, by zostać dobrym piłkarzem. W świątecznej atmosferze nasi piłkarze wręczyli zaproszonym dzieciom upominki od FCBEscola Varsovia. Czuło się radość po obu stronach. Następnie przeprowadzona została część wstępna treningu, w której nasi goście starali się jak najlepiej wykonać ćwiczenia pod okiem koordynatora Ernesta Wasia i trenera Daniela Myśliwca.

Więcej…

Stowarzyszenie Przyjaciół FCB Escola Varsovia

Szanowni Państwo,
Na skutek inicjatywy Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy - Wiesława Wilczyńskiego zapraszamy wszystkie osoby, którym nie jest obojętne dobro FCBEscola Varsovia na spotkanie organizacyjne poświęcone powstaniu

Stowarzyszenia Przyjaciół FCB Escola Varsovia.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 4.12.2011 r. w OSiR Dzielnicy Śródmieście, ul. Polna 7a, w godz. 10.00 - 12.00.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy