Nabory do Escola Varsovia Academy!

ZAPISY

Już 10 września (niedziela) o godz. 18:00 odbędą się testy do Escola Varsovia Academy. Miejscem naborów będzie nasze główne Centrum Treningowe przy ul. Fleminga 2. Zajęcia na co dzień odbywają się z kolei w kilku centrach do wyboru: Tarchomin, Bemowo i Ursynów. Zaproszenie skierowane jest do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2011-2018.

Nasza akademia od lat znajduje się w TOP10 szkół piłkarskich w Polsce. Przez ostatnie 12 lat nasz klub ściśle współpracował w zakresie szkolenia z FC Barcelona. Byliśmy pierwszą akademią FCB w Europie (poza Hiszpanią). Wychowaliśmy dotychczas zawodników, którzy trafiali do dużych marek europejskich i polskich, to m.in.: Marcin Bułka (Chelsea FC, dziś OGC Nice), Żan-Luk Leban (Everton FC), Artemijus Tutyskinas (Crotone FC/ŁKS Łódź), Dawid Drachal (Raków Częstochowa), Eryk Grzywacz (Vfl Wolfsburg), Mateusz Jasiński (Vfl Wolfsburg), Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock), Titas Milasius (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i wielu innych. Kilkunastu naszych wychowanków reprezentuje bądź reprezentowało także barwy narodowe (Polski, Litwy, Słowenii, Armenii czy Nigerii).

DLACZEGO WARTO?

Szkolimy inaczej niż wszyscy. Przez 12 lat korzystaliśmy z konspektów treningowych FC Barcelona, dziś korzystamy z tej spuścizny ucząc zawodników podejmowania odpowiedzialnych decyzji na boisku, kładąc nacisk na właściwe wykorzystanie posiadania piłki czy szlifując umiejętności techniczne naszych adeptów. Stawiamy na świadomość zawodnika i osiąganie celów dzięki grze zespołowej. Ponad aspektami sportowymi towarzyszą nam zasady gry fair play oraz wzajemnego szacunku - zarówno do trenera, rywala, jak i kolegów z drużyny.

JAK CZĘSTO TRENUJEMY?

Escola Varsovia Academy to certyfikowana akademia piłkarska Polskiego Związku Piłki Nożnej (złota gwiazdka). Dołączenie do akademii oznacza zatem:

1) 3 treningi w tygodniu dla roczników 2011-2016 (pozostałe roczniki trenują 2 razy), a ponadto cotygodniowe rozgrywki Ligi Wewnętrznej (soboty), gdzie rywalizują wszystkie centra treningowe

2) sesję motoryczną dla najstarszych (roczniki 2011 i 2012)

3) możliwość dołączenia do reprezentacji swojego rocznika występującej w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz posiadającej dodatkowe jednostki treningowe (po pozytywnej ewaluacji kadry trenerskiej)

4) możliwość udziału w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych

GDZIE TRENUJEMY?

Nasze treningi odbywają się w kilku centrach treningowych: Tarchomin (Fleminga 2), Bemowo (Obrońców Tobruku 11) i Ursynów (Kajakowa 10) - do wyboru w formularzu rejestracyjnym.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (TUTAJ!) oraz przyjechać 10 września na testy startujące o 18:00. Należy zabrać ze sobą butelkę wody oraz strój sportowy. Warto być na miejscu około 30 minut przed rozpoczęciem! Informacja o ewentualnym przyjęciu do akademii zostanie przekazana Państwu mailowo kilka dni po testach.

DO ZOBACZENIA!

Patronat

          

 

   


Partnerzy