Wakacje z Barca Academy - obozy stacjonarne dla wszystkich chętnych!

ZAPISY

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczynki urodzone w latach 2009 - 2016 do udziału w obozie stacjonarnym Barca Academy Warszawa! Odbędą się 4 turnusy - dwa na początku i dwa na końcu wakacji. Obozy są organizowane przez oficjalną akademię FC Barcelona w Polsce, której pracę nadzoruje dyrektor Dumy Katalonii Jonatan Angulo.

Obozy to świetna okazja, by spędzić 5 dni pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Standardowy dzień obozu oznacza dwie jednostki treningowe, zajęcia teoretyczne z zakresu taktyki i historii FC Barcelona, gry integracyjne, a także atrakcje dodatkowe (m.in. wypad do parku trampolin).

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ OBOZY?

Obozy odbędą się w naszym głównym Centrum Treningowym przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. Obiekt zlokalizowany jest na Tarchominie.

ILE TRWA OBÓZ?

Każdy turnus trwa od poniedziałku do soboty (godziny 9-17, z wyjątkiem soboty - 9-12, kiedy odbędzie się turniej wewnętrzny między uczestnikami obozu). Codziennie dzieci można przywozić na Fleminga już od godziny 8.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W OBOZIE?

Nasze obozy to wyjątkowa okazja, by poznać metodologię FC Barcelona oraz zobaczyć, jak trenujemy na co dzień. Najlepsi uczestnicy obozu otrzymają zaproszenia na treningi testowe w naszej akademii, które rozpoczynają się z początkiem września każdego roku. Z kolei dla zawodników będących już członkami Barca Academy to znakomita forma spędzenia czasu wolnego w wakacje. Czas ten będzie obfitował w naukę naszego rozumienia gry, ale nie zabraknie także odpoczynku, gier, zabaw i atrakcji poza boiskowych.

Dokładna oferta obozu znajduje się poniżej. By wziąć udział w obozie należy TUTAJ dokonać zapisu oraz wpłacić zadatek. Szczegóły w ofercie.

Patronat

          

 

   


Partnerzy