Nabory do Barca Academy. Dołącz i poznaj nasz styl gry!

ZAPISY

Zapraszamy wszystkich adeptów piłki nożnej z roczników 2010 - 2016 do rejestracji na nabory do Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce. Odbędą się one w poszczególnych centrach treningowych (do wyboru w formularzu rejestracyjnym) w nadchodzącym tygodniu - nie jak pierwotnie zakładano 24.04.

Testy to wyjątkowa szansa, by dołączyć do akademii wyróżniającej się stylem gry i koordynowanej bezpośrednio przez Jonatana Angulo, dyrektora FC Barcelona w Polsce. Regularne zajęcia odbywają się w naszych następujących centrach treningowych: Tarchomin & Targówek, Bemowo, Ursynów (do wyboru).

Barca Academy Warszawa to pierwsza szkoła piłkarska Barcelony w Europie (poza Hiszpanią). Powstała w 2011 roku i wychowała dotychczas zawodników, którzy trafiali do dużych marek europejskich i polskich: Marcin Bułka (Chelsea FC, dziś OGC Nice), Żan-Luk Leban (Everton FC), Artemijus Tutyskinas (Crotone FC), Eryk Grzywacz (Vfl Wolfsburg), Mateusz Jasiński (Vfl Wolfsburg), Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock), Titas Milasius (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i wielu innych. Kilkunastu naszych wychowanków reprezentuje bądź reprezentowało także barwy narodowe (Polski, Litwy, Słowenii, Armenii czy Nigerii).

Barca Academy Warszawa to także certyfikowana akademia piłkarska Polskiego Związku Piłki Nożnej (złota gwiazdka). Dołączenie do akademii oznacza:

- 3 treningi w tygodniu dla roczników 2010 - 2014 (pozostałe roczniki trenują 2 razy)

- Sesję motoryczną dla najstarszych (roczniki 2010 i 2011)

- Cotygodniowe rozgrywki Barca League (Ligi Wewnętrznej), gdzie rywalizują nasze wszystkie centra treningowe

- Możliwość - po pozytywnej ewaluacji przez kadrę trenerską - dołączenia do reprezentacji rocznika występującej w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz posiadającej dodatkowe jednostki treningowe

- Możliwość udziału w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego skontaktuje się z Państwem koordynator wybranego centrum treningowego i zaprosi na zajęcia testowe. Dzieci podczas testów będą pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce.

W przypadku pomyślnej kwalifikacji podczas treningów w ostatnim tygodniu kwietnia, na pierwsze regularne zajęcia zaprosimy nowych zawodników od maja 2022 (po weekendzie majowym). Odbywają się one w kilku centrach treningowych: Tarchomin & Targówek (Fleminga 2, Łabiszyńska 23), Bemowo (Obrońców Tobruku 11, Marymoncka 34) i Ursynów (Kajakowa 10, Dembowskiego 1) - do wyboru w formularzu rejestracyjnym.

By wziąć udział w naborach należy dokonać zapisu - TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy