Piłkarskie obozy stacjonarne z Barca Academy - ferie 2022

ZAPISY

Za oknami rozpoczęła się już zima, a razem z nią chcielibyśmy zaprosić Wasze pociechy na zimowy obóz stacjonarny z Barca Academy Warszawa. Tym razem zorganizowane zostaną 4 turnusy - dwa na Ursynowie i dwa na Białołęce. Terminy to 31.01 - 5.02 i 7.02 - 12.02 przypadające na okres ferii mazowieckich 2022. Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2009 - 2015, członków naszego klubu, jak i osoby niebędące związane z Barca Academy.

Obozy to zgrupowania stacjonarne organizowane przez oficjalną akademię FC Barcelona w Polsce. To znakomita okazja, by spędzić 5 dni pod okiem wykwalifikowanej, sygnowanej przez dyrektora Barca Academy Warszawa Jonatana Angulo kadry trenerskiej. Standardowy dzień obozu oznacza dwie jednostki treningowe, zajęcia teoretyczne z zakresu taktyki i historii FC Barcelona, a także gry integracyjne i atrakcje dodatkowe (m.in. wyjście do parku trampolin).

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ OBOZY?

Tym razem odbędą się one w dwóch lokalizacjach - na Ursynowie (ul. Kajakowa 10) i na Białołęce (ul. Ostródzka 175).

ILE TRWA OBÓZ?

Każdy turnus trwa od poniedziałku do soboty (godziny 9-17, z wyjątkiem soboty - 9-12, kiedy odbędzie się turniej wewnętrzny między uczestnikami obozu). Codziennie dzieci można przywozić już od godziny 8.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W OBOZIE?

Nasze obozy to wyjątkowa okazja, by poznać metodologię FC Barcelona oraz zobaczyć, jak trenujemy na co dzień. Najlepsi uczestnicy obozu zostaną zaproszenia na treningi testowe w naszej akademii. Dla zawodników będących już członkami Barca Academy to znakomita forma spędzenia czasu wolnego w ferie. Czas ten będzie obfitował w naukę naszego rozumienia gry, ale nie zabraknie także odpoczynku, gier, zabaw i atrakcji poza boiskowych.

Dokładna oferta obozu znajduje się poniżej. By wziąć udział w obozie należy TUTAJ dokonać zapisu oraz wpłacić zadatek. Szczegóły w ofercie.


Patronat

          

 

   


Partnerzy