Już 13 czerwca nabory do Barca Academy Warszawa!

ZAPISY

Czuwający nad treningami dyrektor FC Barcelona, wykwalifikowana kadra trenerska, infrastruktura sportowa z prawdziwego zdarzenia. Jeśli poszukujesz najlepszej drogi rozwoju piłkarskiego swojego dziecka, to już 13 czerwca (16:30) drzwi Barca Academy Warszawa ponownie otworzą się dla zawodników spoza naszego klubu. Zorganizujemy nabory dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2009 - 2015 zainteresowanych dołączeniem do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce. Szkoła rekrutuje na kolejny sezon (2021/22) zaczynający się we wrześniu.

Nabory - oprócz podstawowych ćwiczeń i zadań pozwalających dokonać ewaluacji kandydatów - to przede wszystkim możliwość poznania naszych trenerów oraz obiektów, na których na co dzień pracujemy. To także doskonała okazja, byśmy mogli się poznać.

Dlaczego warto dołączyć do Barca Academy Warszawa?

Nasza akademia to przede wszystkim czołowy klub dla dzieci i młodzieży w Polsce. Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku jako pierwsza oficjalna akademia Barcy poza Hiszpanią i staliśmy się największą szkołą piłkarską "Dumy Katalonii" na świecie! Od początku jej istnienia nasze drużyny zajmują czołowe miejsca na turniejach krajowych, a także zagranicznych. Z powodzeniem rywalizujemy z dużymi markami europejskimi. Pracujemy w oparciu o metodologię FC Barcelona implementowaną przez dyrektora Barca Academy Warszawa Jonatana Angulo, a to gwarantuje nam jakość, jaką trudno spotkać gdziekolwiek indziej w Polsce. Widzimy to także na przykładzie naszych wychowanków transferowanych do dużych klubów w Polsce i Europie.

Istotne jest także dla nas to, by rozwój młodego piłkarza powinien szedł w parze z właściwym wychowaniem. Nasza wykwalifikowana kadra trenerska przykłada do tego ogromną wagę - stawiamy na wartości takie jak rywalizacja w duchu wzajemnego szacunku i fair-play.

Gdzie odbędą się nabory do Barca Academy Warszawa?

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom udział w naborach możecie wziąć na Tarchominie (główne Centrum Piłkarskie Barca Academy przy ul. Fleminga 2) lub Ursynowie (ul. Kajakowa 10). Zbiórka w obu miejscach zaplanowana jest na godz. 16:10, a start na 16:30. Oczywiście to nie determinuje późniejszego centrum, w którym już od września możecie zacząć trenować - macie bowiem do wyboru aż 4 lokalizacje (za wyjątkiem dziewczynek, które trenują jedynie w Centrum Tarchomin):

- Centrum Tarchomin (Fleminga 2)

- Centrum Targówek (Łabiszyńska 20)

- Centrum Bemowo (Obrońców Tobruku 11)

- Centrum Ursynów (Kajakowa 10/Dembowskiego 1)

Zarówno preferowane miejsce testów, jak i ewentualnych późniejszych, regularnych treningów powinniście wybrać w FORMULARZU REJESTRACYJNYM. Jeśli ktoś z Was nie może uczestniczyć w niedzielnych naborach, wystarczy wypełnić TEN FORMULARZ, a my odezwiemy się w przeciągu tygodnia z zaproszeniem na zajęcia do poszczególnego, wybranego przez Was centrum treningowego w Warszawie. Treningi testowe odbywać się będą przez 2 tygodnie. 

Przyjdź na nabory i przekonaj się, że warto. Przyjdź i stań się częścią rodziny FC Barcelona!

Patronat

          

 

   


Partnerzy