Nabory do Barca Academy już 21 czerwca

alt

ZAPISY

Nadchodzi dzień, na który czeka wielu adeptów piłki nożnej w Warszawie i nie tylko! Już 21 czerwca (niedziela) zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2009-2014 na nabory do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce!

Co zrobić, by wziąć udział w naborach? Wystarczy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy i stawić się 21 czerwca o godz. 10:00 przy Fleminga 2 w Warszawie. To tam znajduje się składające się z 4 boisk piłkarskich Centrum Główne naszego klubu. Testy polegać będą na wykonaniu kilku podstawowych zadań technicznych oraz gry wewnętrznej między kandydatami!

Nabory to wielka okazja dla każdego adepta futbolu, który jest ciekawy w jakiej metodologii pracuje Barcelona. Barca Academy Warszawa to oficjalna szkoła katalońskiego klubu, która powstała jako pierwsza poza Hiszpanią. Od 2011 roku w Warszawie stacjonuje dyrektor techniczny akademii (Jonatan Angulo), który nadzoruje jej pracę oraz jest odpowiedzialny za implementację wspomnianej metodologii w Warszawie.

Na testy zapraszamy absolutnie wszystkich chcących sprawdzić się w Barca Academy. Poszukujemy zawodników w wieku 6-12 lat. 21 czerwca na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Barca Academy, którzy w trakcie trwających testów sprawdzą Wasze podstawowe umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania!

Do zobaczenia przy Fleminga 2 w Warszawie! 

Patronat

          

 

   


Partnerzy