Czas na VIII Bal Karnawałowy i Galę Piłkarską

ZAPISY

Początek roku kalendarzowego to znakomita okazja do spotkania. Po raz ósmy organizujemy już zatem Bal Karnawałowy, a także podsumowującą rok Galę Piłkarską. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na odbywającą się 17 stycznia 2020 imprezę, podczas której spotkamy się w gronie osób współtworzących naszą akademię i nie tylko!

Bal Karnawałowy to spotkanie osób stanowiących na co dzień o sile Barca Academy Warszawa oraz Escoli Varsovia. Zarządu, trenerów, sympatyków. W styczniu 2020 roku nie zabraknie też miejsca dla naszych zawodników. Chcielibyśmy uhonorować autorów sukcesów bieżącego roku. Spotkajmy się, by podsumować to, co za nami, a także po to, by nakreślić plany na nadchodzący rok 2020.

Bal odbędzie się w prestiżowej sali w Hotelu PARTNER przy ul. Marywilskiej 16 Warszawie. Wkrótce ogłosimy gwiazdę wieczoru. Zapisy dostępne sąÂ TUTAJ. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami imprezy. Poniżej znajdą Państwo warunki uczestnictwa w Balu. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z naszą akademią i nie tylko!

Patronat

          

 

   


Partnerzy