Gościliśmy kolejny Festiwal Sportu!

Tym razem sobota w Barca Academy Warszawa nie była dniem takim, jak zwykle. W weekend, wspólnie ze współfinansującym wydarzenie Ministerstwem Sportu i Turystyki, zorganizowaliśmy na obiektach akademii Festiwal Sportu!

Czym było wydarzenie jednym zdaniem? To swoisty dzień otwarty oficjalnej akademii FC Barcelona. Nie zabrakło emocji, uśmiechu, ale i rywalizacji. Dzień przy Fleminga rozpoczął się wcześnie, bo już od 9 rana na naszych boiskach gościły prawdziwe tłumy. Oglądaliśmy Ligę Wewnętrzna, w ramach której mecze rozgrywały drużyny z pięciu centrów Barca Academy Warszawa, czyli z pięciu różnych dzielnic.

Przez cały czas trwania Festiwalu dzieci spoza akademii mogły spróbować swoich piłkarskich sił na jednym, przeznaczonym tylko dla nich, boisk. Gościliśmy też członków i opiekuna POW "Dom na Jagiellońskiej", czyli jednego z warszawskich domów dziecka.

Przez kilka godzin Festiwalu akademia oferowała także możliwość darmowego zmierzenia poziomu tkanki tłuszczowej, poszerzenia wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia czy posilenia się owocami. Nad wszystkim czuwał klubowy fizjoterapeuta. Gry, zabawy czy mecze drużyn Barca Academy zwieńczyło spotkanie rozegrane przez... dorosłych gości wydarzenia, częściowo złożonych z rodziców zawodników Barca Academy.

Galeria zdjęć z wydarzenia możliwa jest do obejrzenia TUTAJ!

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Państwem w ramach Festiwalu Sportu i... DO ZOBACZENIA NA KOLEJNEJ EDYCJI!

Patronat

          

 

   


Partnerzy