Wizyta Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w Centrum Piłkarskim FCBEscola Varsovia

W miniony czwartek nasze Centrum Piłkarskie odwiedził Prezes PZPN i legenda polskiej piłki nożnej Pan Zbigniew Boniek. Był on zainteresowany rozwojem naszej akademii oraz nowoczesną infrastrukturą sportową. Po naszym obiekcie oprowadzał go Prezes Honorowy FCBEV Pan Wiesław Wilczyński. Dla obu panów było to spotkanie po latach, ponieważ od prawie 40 lat doskonale się znają.

Pan Zbigniew Boniek obejrzał kompleks boisk, halę piłkarską, budynek główny oraz gabinet fizjoterapii. Spotkał się również z drużyną Escola Varsovia U-16, z której w minionym roku 3 zawodników zostało powołanych do Kadry Narodowej, oraz drużyną Escmiola Varsovia U-17. Przywitał się ze wszystkimi piłkarzami i uciął z nimi krótką pogawędkę. Poznał również całą kadrę menadżerską szkoły: Pana Witolda Millera, Enrica Davi Parera, Dawida Wiejowskiego, Adriana Langiera, Przemysława Harasimiuka i Marka Kubisiaka.

Ważnym punktem wizyty była dyskusja z Panem Wilczyńskim na temat rozwoju naszej akademii, systemu szkolenia młodzieży oraz zarządzaniu szkołą piłkarską z użyciem nowoczesnych technologii. Pan Prezes Boniek zapoznał się z naszym systemem szkoleniem nie tylko młodych piłkarzy ale również i kadry szkoleniowej.

Pan Prezes Boniek podkreślił, że nasz projekt jest kompletny, czyli że gwarantujemy zawodnikom nie tylko znakomite szkolenie i świetną infrastrukturę piłkarską ale również edukację w szkole sportowej z internatem. Taka rekomendacja, z ust jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii, w połączeniu z siedmioma powołaniami naszych zawodników do Kadr Narodowych w 2015 r. pozwala nam śmiało patrzeć w przyszłość.

Patronat

          

 

   


Partnerzy