FC Barcelona Escola Varsovia spełnia marzenia!

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu szkoły FC Barcelona Escola Varsovia chcielibyśmy podziękować naszemu Partnerowi - ING Towarzystwu Ubezpieczeń na Życie za zaangażowanie w akcję  promowania zdrowego trybu życie, walkę z chorobami nowotworowymi oraz wsparcie programu pt. "FC Barcelona Escola Varsovia przeciwdziała nadwadze i otyłości".

Dzięki ING kupiliśmy sprzęt sportowy dla naszych najmłodszych dzieci. Firma ING będzie gościem na terenie naszej szkoły w sobotę 18.04.2015.

FC Barcelona Escola Varsovia spełnia marzenia!

W najbliższy piątek i sobotę nasze Centrum Piłkarskie odwiedzi 12-letni Damian Grining, który jest wielkim kibicem FC Barcelony. Niestety Damiana oraz jego rodziców ostatnio dotknęło wielkie nieszczęście. Jego mama ma ostrą białaczkę, tata podejrzenie guza mózgu, a on sam niedawno przeszedł operację naczyniaka limfatycznego szyi. Rodzina jest również w ciężkiej sytuacji materialnej, ponieważ utrzymują się jedynie z bardzo skromnej renty socjalnej.

Dlatego jako organizacja non-profit podjęliśmy decyzję, że nie możemy stać bezczynnie w obliczu tak wielkiej tragedii. Postanowiliśmy pomóc Damianowi i jego rodzicom organizując ich pobyt w Warszawie. W piątek 17.04.2015 odbędzie się specjalny trening z uczniami szkoły FC Barcelona Escola Varsovia, gdzie Damian m.in. zwiedzi nasze Centrum Piłkarskie, a w sobotę weźmie udział w rozgrywkach ligi wewnętrznej, po których otrzyma od władz szkoły FCBEV certyfikat udziału w szkoleniu oraz darmowe zaproszenie na letni Camp FC Barcelony w Olecku 2015. Zakwaterowanie podczas pobytu rodziny Państwa Grining w Warszawie ufundował Hotel Partner.

W sobotę podczas rozgrywek ligi wewnętrznej przeprowadzona zostanie również zbiórka rzeczy dla rodziny Państwa Grining. Zachęcamy serdecznie wszystkich Państwa do przekazywania odzieży, żywności, etc.

Jako Zarząd mamy nadzieję, że nie pozostaną Państwo obojętni wobec sytuacji w.w rodziny. Za co z góry bardzo uprzejmie dziękujemy.

Poniżej link do reportażu o rodzinie Państwa Grining:

http://www.tvp.info/19554327/apel-o-pomoc-rodzina-zmaga-sie-z-bieda-i-z-rakiem


Z wyrazami szacunku
Zarząd FCBEscola Varsovia

Patronat

          

 

   


Partnerzy