Nie dla nas sen zimowy

Okres zimowy to dla nas czas wzmożonej pracy i to w każdej płaszczyźnie funkcjonowania FCB Escola Varsovia

W środę poczyniliśmy kolejny - znaczny - krok na drodze rozwoju naszej infrastruktury sportowej. Wspólnym wysiłkiem trenerów i rodziców naszej szkoły postawiliśmy w naszym centrum przy ul. Fleminga 2 halę pneumatyczną, do której w przyszłym tygodniu zostanie podłączona gazowa instalacja grzewcza. Za to wielkie zaangażowanie i pomoc w rozwój szkoły serdecznie dziękujemy!!! Zajęcia pod balonem pozwolą nam utrzymać wysokie tempo pracy szkoleniowej niezależnie od zimowej aury.

W trosce o zaplecze socjalne, wraz z zakończeniem trwających remontów, powstanie kawiarnia klubowa. Doskonała dla spotkań w klimacie sportowym oraz jako miejsce dla rodziców do miłego spędzenia czasu w oczekiwaniu na trenujące dzieci.

Wszystko to służy stworzeniu jeszcze doskonalszych warunków do sedna naszej pracy, jakim jest szkolenie piłkarskie.

Okres zimowy, poza utrzymującym się wysokim rytmem treningów i meczy ligi wewnętrznej, to dla nas również czas licznych turniejów. W nadchodzących miesiącach, nasi zawodnicy będą reprezentować barwy FCB Escola Varsovia na boiskach w całej Polsce oraz Europie. W ferie zaś, będą szlifować i doskonalić swoje umiejętności piłkarskie na organizowanych przez nas zimowych obozach szkoleniowych.

Wierzymy, że nasza praca i zaangażowanie w stałe podnoszenie standardów pracy FCB Escola Varsovia jest źródłem zadowolenia nas samych oraz naszych współpracowników i kibiców. Przede wszystkim jednak jesteśmy przekonani, że w bezpośredni sposób przekłada się na wyniki jakie osiągamy, a te mówią same za siebie!


Patronat

          

 

   


Partnerzy