FCBEscola Varsovia - Archiwum wiadomości

UWAGA!!! Ruszają wrześniowe nabory do FCB Escola Varsovia oraz Football First School!

Już 5 września 2015 rok odbędzie się wiosenny nabór do FCB Escola Varsovia oraz Football First School. Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja na poznanie filozofii klubu oraz przeżycia piłkarskiej przygody w najlepszej akademii w Polsce.

Więcej…

Zwycięzcy konkursu

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 08.06.2015 r. odbyło się losowanie nagród dla uczestników konkursów piłkarskich które miały miejsce w trakcie "Dnia otwartego".

Poniżej lista nagród wraz ze zwycięzcami:

  • Odtwarzacz MP3 Grunding 1450 - Simon Kaczmarek
  • Odtwarzacz MP3 Grunding 941 - Karol Puc
  • Odtwarzacz MP3 Grunding 941 - Jaś Czajnik
  • Odtwarzacz MP3 Grunding 941 - Max Kozioł
  • USB BEKO 8GB - Alek Łazicki, Oskar Sobolewski, Julian Starański, Artur Krzyżanowski, Mikołaj Kmiecik, Łukasz Mnich,Łukasz Borkowski, Józef Chorosiński, Antek Łazicki, Jakub Borkowski.
  • Koszulka NIKE - Rafał Bąk, Adrian Skrebutenas, Michał Dołęgowski, Karol Rębilas, Aleks Kozioł, Marcin Sasal, Kacper Kaczmarek, Igor Mlonek, Bartek Krzyżanowski, Ala Łazicka, Mikołaj Wiazewicz.
  • Getry NIKE - Szymon Sobiech, Hubert Świtkowski, Mateusz Kacprowicz, Eryk Grzywacz, Piotr Surowców, Kamil Wieśniuk, Staś Słomka, Krystian Michalski, Aleks Świtkowski, Szymon Joński-Jastrzębowski, Wiktor Głogowski, Eryk Wojcieszuk, Karol Kraus-Piechnik

Nagrody są do odebrania codziennie w punkcie gastronomicznym "El Mejor" w Centrum Piłkarskim FCB ESCOLA Varsovia w godz. 16:00-21:00.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Białe Orły Cup za nami

W dniach 30-31.05.2015 na obiektach Centrum Piłkarskiego FCBEV w Warszawie odbyła się IV edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Białe Orły CUP 2015. W 3 kategoriach wiekowych rywalizowały 24 zespoły z Polski i zagranicy. Rozgrywki przebiegły na najwyższym poziomie organizacyjnym i sportowym. Atmosferę wielkiego widowiska stworzyło ponad 3000 kibiców z Polski, Włoch, Anglii, Grecji i Litwy. Młodzi piłkarze poza współzawodnictwem na boisku zwiedzili także m. st. Warszawa oraz Stadion Narodowy, a dla trenerów po pierwszym dniu rozgrywek odbyła się konferencja szkoleniowa, podczas której wymienione zostały doświadczenia dotyczące szkolenia dzieci w wieku 6-12 lat.

Więcej…

Białe Orły Cup już w najbliższy weekend!

W najbliższy weekend 30-31.05.2015 na obiektach Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Białe Orły CUP 2015.

W imprezie wezmą udział najlepsze polskie akademie piłkarskie w kategoriach wiekowych 2004/2005/2006 oraz zespoły zagraniczne takie jak: Tottenham Hotspur, VK Vilnius, Panathinaikos Ateny, Baltic Football Academy, AS Roma.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę od godziny 10.00.

Więcej…

Ruszyły nabory do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia na rok szkolny 2015/2016. Zapraszamy na Dzień Otwarty w dniu 07.06.2015

W dniu 07.06.2015 w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 odbędzie się "Dzień otwarty" połączony z naborami zawodników z kategorii wiekowej 2009-2004, na rok szkolny 2015/2016. Nabory odbędą się w godzinach 16:00-20:00.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na dzień otwarty połączony z naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!!!

 

Więcej…

Reaktywacja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Białe Orły Cup 2015

Już 30 maja na obiektach Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia zorganizowany rozpocznie się dwudniowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej BIAŁE ORŁY CUP 2015.

W latach 2009-2011 zawody te należały do najbardziej prestiżowych rozgrywek dziecięcych w Europie i przyciągały tak znane zespoły jak: FC Barcelona, Real Madryt, Valencia, AC Milan, Inter Mediolan, Juventus Turyn, PSG, Celtic Glasgow, Hertha Berlin, i inni.

Władze spółki WM-Sport - oficjalnego partnera FC Barcelony w Polsce ? po trzyletniej przerwie podjęły decyzję o reaktywowaniu imprezy i wpisaniu jej na stałe do kalendarza najlepszych międzynarodowych turniejów dziecięcych.

Więcej…

Przedłużamy termin rejestracji naborów uzupełniających


Szanowni Państwo, informujemy, że termin testów naborów uzupełniających do Centrum Praga oraz Centrum Tarchomin uległ przesunięciu o 7 dni. Nowy termin naborów wyznaczony został na 30.11.2014 br. (niedziela) w godzinach 10:00 - 12:00. Zarejestrowane osoby zostaną powiadomione za pomocą poczty elektronicznej o dokładnej godzinie testów.

Miejsce testów nie uległo zmianie - serdecznie zapraszamy wszystkie zarejestrowane osoby na ul. Płochocińską 97B w Warszawie (kompleks Ganador Sport).

Zainteresowane dzieci z roczników 2009-2005 udziałami w testach zachęcamy do rejestracji on-line ZAPISY / NABORY UZUPEŁNIAJĄCE.


Patronat

          

 

   


Partnerzy