FCBEscola Varsovia - Archiwum wiadomości

Finały ligi - 28.10.2012 r.

Szanowni Rodzice, 

powoli zbliżamy się do końca drugiego miesiąca szkolenia w roku szkolnym 2012/13. Z przyjemnością patrzymy jak Państwa dzieci czynią postępy zarówno podczas treningów, jak również podczas meczów ligi wewnętrznej.

W miniony weekend zakończyła się faza grupowa pierwszej edycji ligi wewnętrznej i z tego powodu pragniemy zaprosić Państwa na turniej finałowy, który zostanie rozegrany 28.10.2012 r. (niedziela) na obiektach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Będzie to piękna i bardzo ważna dla nas uroczystość nie tylko ze względu na turniej finałowy ale również z uwagi na fakt, iż wszyscy razem będziemy świętować pierwsze urodziny FCB Escola Varsovia. Zawodnicy otrzymają certyfikaty za udział w rozgrywkach, a my będziemy mogli z Państwem porozmawiać oraz zaprezentować bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszego programu sportowego oraz planowanych projektów.

W trakcie trwania turnieju finałowego będą z nami również członkowie zarządu FCB Escola Varsovia, przedstawiciele sponsorów oraz ogólnopolskich mediów. 

Turniej finałowy zostanie rozegrany w następującym porządku:

 • Klasy C, B - zagrają swoje mecze o 13:00
 • Klasy A, D - zagrają swoje mecze o 15:15

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do przybycia wraz z rodzinami oraz wspólnego świętowania urodzin FCBEV.

Do zobaczenia

Obozy zimowe

Szanowni Państwo,

FCBEscola Varsovia w okresie ferii zimowych  - 26.01. - 02.02.2013 (Klasy B i C) oraz 3-10.02.2013 (Klasa A i D) - organizuje dla naszych uczniów Winter Campy. 

Dokumenty do pobrania - Barcicie, Klasa A i D

Dokumenty do pobrania - Sypniewo, Klasa B

Dokumenty do pobrania - Ciechanów, Klasa C


Informacje dostępne są w zakładce Winter Camp:

Zgrupowania przeprowadzone zostaną w kraju, w znanych ośrodkach sportowych. Podczas FCBE Winter Camp zastosowany zostanie specjalnie opracowany program sportowy odrębny dla poszczególnych klas (A i D, B, C). Sesje treningowe będą rozszerzone o nowe zagadnienia techniczne oraz taktyczne dostosowane do kategorii wiekowych.

 • Zapisy na obozy dokonujemy poprzez wypełnienie formularza internetowego w zakładce Winter Camp.
   
 • Koszt obozu wynosi 1230 zł (Klasa A, D, B) lub 1130 zł (klasa C) i obejmuje zajęcia szkoleniowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia rekreacyjne, transport, ubezpieczenie, opiekę wychowawców, opiekę medyczną.
   
 • Rezerwację miejsca dokonujemy poprzez dokonanie wpłaty 600 zł do 10.11.2012 r. - pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 10.12.2012 r.
   
 • Wpłat dokonujemy na następujący rachunek: BZ WBK 11 1090 1841 0000 0001 1994 1438, WM-Sport Sp. z o. o., ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa
   
 • W tytule zapłaty podajemy następujące informacje: Imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, klasa (A, B, C, D), Centrum treningowe.
    

Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uroczysta Inauguracja sezonu 2012/2013

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo!

Zarząd FCB Escola Varsovia serdecznie zaprasza Zawodników, Rodziców, Sympatyków i Przyjaciół na Uroczystą Inaugurację nowego sezonu, która odbędzie się 9 września 2012 r. w Auli Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, przy ul. Kawęczyńskiej 44.

Inauguracyjne spotkania odbędzie się o godz.:

 • 10.00 - Centrum Praga i Tarchomin,
 • 12.00 - Centrum Bemowo i Ursynów.

W programie:

 • prezentacja FCB Escola Varsovia,
 • uroczyste przyjęcie uczniów na rok szkolny 2012/2013
 • przedstawienie kadry szkoleniowej
 • przedstawienie oficjalnych sponsorów i partnerów Szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

FCB Camp Olecko 2012

UWAGA! Zostały ostatnie wolne miejsca.

Miło nam poinformować, że FC Barcelona od tego roku organizuje swoje obozy szkoleniowe także w Polsce. W tym roku spotykamy się w Olecku. Szczegóły oferty oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej www.fcbcamp.pl.

Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

Dodatkowa rekrutacja - 28.06.2012 r.

Szanowni Państwo, podczas ostatniej rekrutacji, otrzymaliśmy wiele zgłoszeń z prośbą o ustalenie dodatkowego terminu testu. Zapraszamy Państwa 28.06.2012 r. o godz. 18.30 na boisko przy ul. Picassa 1 w Warszawie. Testy przeprowadzimy w godzinach 19.00-21.00 dla dzieci ze wszystkich roczników. W celu zapisania się na testy prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce ZAPISY.

Konferencja prasowa 30.05.2012 r.

Rodziców zawodników FCBEscola Varsovia serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji prasowej, która odbędzie się 30.05.2012 r. w godzinach 13.00-14.00 w Instytucie Cervantesa w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 22.

Program konferencji obejmuje:

 • podsumowanie pierwszego roku działalności szkoły
 • przedstawienie sponsorów
 • przybliżenie filozofii FC Barcelona
 • przedstawienie planów FCBEscola w kolejnym roku
 • informacja o nowych projektach - Campy, Clinic.

W spotkaniu udział weźmie gość specjalny z FC Barcelona - Josep Maria Fuste Blanch oraz Carlos Alos.

Nabór uzupełniający na rok szkolny 2012/2013

Miło nam poinformować Państwa, że FCBEscola Varsovia rozpoczyna nabór na rok szkolny 2012/2013 chłopców urodzonych w latach 2006-2000.

Nabór przeznaczony jest dla dzieci, które nie są zawodnikami FCBEV. Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fcbescola.pl/zapisy do dnia 25.05.2012 r. Po tym terminie formularz zgłoszeniowy zostanie wyłączony, a zapisane osoby dostaną zaproszenie na testy w jednym dniu z przedziału 1-4.06.2012 r. Przed dokonaniem rejestracji prosimy przejrzeć listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących funkcjonowania FCBEV oraz procesu rekrutacji w naszej szkole.

UWAGA: Państwa dzieci będą miały wyznaczony odgórnie jeden termin testów zależny od rocznika dziecka i wybranego Centrum Szkoleniowego. Wyznaczonej dla Państwa daty oraz godziny testu nie można będzie zmienić. Z uwagi na krótki termin pomiędzy zakończeniem zapisów i rozesłaniem do Państwa zaproszeń, a testami prosimy już teraz o zarezerwowanie sobie czasu w dniach 1-4.06.2012 r. Prosimy także o sprawdzenie ustawień Państwa programu pocztowego - czasami nasze wiadomości są rozpoznawane jako niepożądane i umieszczane w katalogu ze spamem.

Zapraszamy do testów i życzymy powodzenia wszystkim chętnym dzieciom.

Patronat

          

 

   


Partnerzy