Najczęściej zadawane pytania

Urodziłem się na początku 1999 roku. Czy mam szansę zakwalifikować się do rocznika 2000?

Niestety, w tej chwili nie ma takiej możliwości. W roku szkolnym 2012/2013 będziemy prowadzić zajęcia wyłącznie dla dzieci urodzonych w latach niż  2006-2000.

Mam problemy z rejestracją syna w systemie. Co robić?

Problemy z rejestracją mogą występować z powodu dużego zainteresowania naszą ofertą. Podczas rejestracji proszę sprawdzić, czy wszystkie wymagane pola (z gwiazdką) są prawidłowo wypełnione.

Następnie w celu weryfikacji należy podać wynik działania (np. wyświetla się działanie 45-6, to w okienku wpisujemy 39) i wcisnąć wyślij.

Jeżeli nadal będą występować problemy z formularzem zgłoszeniowym proszę wysłać wymagane dane, czyli datę urodzenia dziecka, adres zamieszkania, wybraną lokalizację, dane kontaktowe do rodzica/opiekuna, tzn. nr telefonu i adres e-mail) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , koniecznie z poniższą informacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie podmiotom zewnętrznym danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych - Dz.U. nr 133 poz. 883) przez FCB Escola Varsovia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponad to, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3, każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Mieszkam 400 km od Warszawy.
Czy mam szansę na internat w FCBEscola Varsovia?

Niestety, w tej chwili nie planujemy budowy internatu dla naszych zawodników. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogli się spotkać na wspólnych obozach szkoleniowych.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Zapraszamy do śledzenia naszej strony FCBEscola.pl, gdzie zawsze będą umieszczone aktualne informacje zarówno dla rodziców, jak i dla naszych zawodników.

Czy zostanę powiadomiony o następnym etapie rekrutacji?

Oczywiście, wszystkie osoby, które zarejestrowały się na naszej stronie (rodzice/opiekunowie) otrzymają na podany adres e-mail informację dotyczącą następnych działań związanych z rekrutacją w FCBEscola Varsovia.

Dlaczego nie mam jeszcze zaproszenia na testy?

Prosimy o cierpliwość - ponieważ spodziewamy się kilkuset zgłoszeń (w zeszłym roku mieliśmy ich ok. 3000) nie jesteśmy w stanie ustalić harmonogramu testów z góry. Dopiero po zakończeniu procesu rejestracji, który trwa do 25.05.2012 r. będziemy mogli podzielić dzieci na grupy oraz ułożyć grafik selekcji i rozesłać do Państwa zaproszenie na testy.

Moi znajomi otrzymali już zaproszenie na testy, a ja nie. Dlaczego?

Zaproszenia na testy wysyłamy do wszystkich zarejestrowanych w naszym systemie osób. Niestety czasami się zdarza, że Państwa programy pocztowe traktują nasze wiadomości jako niepożądane i trafiają one do katalogu ze spamem. Prosimy o sprawdzenie ustawień swoich programów pocztowych i o sprawdzenie katalogu ze spamem. Jeżeli mimo wszystko, nie otrzymali Państwo zaproszenia na testy, a ich termin wkrótce się rozpocznie prosimy o kontakt mailowy z adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , poinformujemy Państwa o wyznaczonym terminie selekcji.