Aktualności FCB Escola Varsovia

Zbliżają się nabory do Barça Academy!

ZAPISY

Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu, nadchodzi też dzień naborów do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce! Zapraszamy wszystkich adeptów futbolu urodzonych w latach 2008 - 2013, którzy chcą rozwijać się pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapisy już ruszyły!

Nabory odbędą się w dwóch terminach (01.06 i 08.06, w formularzu rejestracyjnym należy wybrać jeden z nich) w naszym Centrum Głównym przy ul. Fleminga 2.Dlaczego warto wziąć w nich udział? Barça Academy Warszawa to wyjątkowe miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Szkolimy aż 1000 zawodników ze stolicy i całego kraju. Robimy to na topowym poziomie dzięki metodologii katalońskiego klubu, za której wdrażanie odpowiada dyrektor techniczny Enric Davi Parera z Barcelony. Naszą siłą jest też indywidualne podejście do zawodnika, małe grupy treningowe i niezwykle otwarta, wykwalifikowana kadra trenerska. Zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim, w zależności od potrzeby. 1 czerwca nabory odbędą się w godzinach 15:30 - 17:00, a 8 czerwca 17:00 - 18:30!

Więcej…

Ruszają zapisy na otwarte obozy stacjonarne!

ZAPISY

Lato tuż tuż, a razem z nim znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w czterech różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwsze dwa turnusy przypadają na początek wakacji (24-29.06 i 1-6.07). Dwa ostatnie z kolei odbędą się w drugiej połowie sierpnia (19-24.08. oraz 26.08-01.09). Obozy są w pełni oparte o metodologię szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA.

Więcej…

Obóz letni 2019 dla zawodników Barça Academy

ZAPISY

Rusza rejestracja na obóz letni dla wszystkich zawodników naszej akademii! Ponownie na przygotowujące do trudów sezonu zgrupowanie wybierzemy się na Mazury. Tym razem to malownicza miejscowość Ryn.

Barça Academy do sezonu 2019/2020 przygotuje się na Mazurach. Zaproszenie na obóz letni kierowane jest do wszystkich zawodników naszej szkoły, czyli chłopców i dziewczynek z roczników 2013-2007. Organizujemy w lipcu 2019 dwa oddzielne turnusy dla grupy młodszej i starszej.

Więcej…

Przekaż 1% podatku na rzecz Barca Academy

alt

Drodzy rodzice i sympatycy! Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem naszej sportowej, wychowawczej i charytatywnej działalności, zachęcamy do przekazania na rzecz Barca Academy Warszawa 1% podatku!

Szczegóły dotyczące przekazania podatku na rzecz oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce znajdują się poniżej.


Więcej…

Trwa nabór do Barça Academy i Barça Academy Kids


ZAPISY

Zastanawiasz się nad noworocznym prezentem dla swojej pociechy, który przyniesie jak najwięcej radości? Może w tym roku warto być niekonwencjonalnym i... zaprowadzić swoje dziecko na trening oficjalnej akademii piłkarskiej FC Barcelona? Czekamy na młodych adeptów piłki w Barça Academy Kids oraz w poszczególnych rocznikach Barça Academy!

Barça Academy Kids (wcześniej FCBKids) to grupy treningowe dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Następnym etapem szkolenia w akademii "Dumy Katalonii" jest projekt główny - Barça Academy, w której znajduje się ośmiuset zawodników w wieku 6-12 lat. Tam jesteśmy otwarci na nowe twarze w zależności od rocznika i centrum treningowego. Czym charakteryzują się oba projekty?

Więcej…

Nowość! Ruszają zapisy na obozy dziewczynek


ZAPISY

Tego jeszcze nie było! Barca Academy Warszawa organizuje obozy stacjonarne dla dziewczynek! Odbędą się one w trakcie ferii województwa mazowieckiego.

Jeżeli twoja córka interesuje się piłką nożną lub chce po prostu aktywnie spędzić tydzień ferii, to mamy świetne wieści. Zapraszamy na oficjalny obóz stacjonarny FC Barcelona!

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy