Informacje dotyczące kwalifikacji

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że nasza oferta szkoleniowa spotkała się z tak dużym odzewem.

Chcemy podziękować Państwu, jako opiekunom dzieci za ogromne zaangażowanie, które włożyli Państwo, aby pozwolić przetestować swoje dzieci w FCB Escola Varsovia oraz wszystkim biorącym udział w testach dzieciom za ogromną ambicję oraz chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony podczas testów sprawdzających.

Po przeprowadzonych kwalifikacjach zostaliśmy postawieni przed bardzo trudnym zadaniem - wyboru 1000 zawodników z blisko 3000 zgłoszeń.

Poziom zapisanych chłopców był bardzo wysoki i wyrównany. O kwalifikacji często decydowało kilka punktów - często musieliśmy podejmować trudne decyzje. Musimy teraz uprzedzić Państwa pytania dotyczące wyboru Centrum Szkoleniowego - w około 10 procentach zgłoszeń musieliśmy zmienić przydział zawodników do innego Centrum. Taki przydział jest w tej chwili obowiązujący i nie mamy możliwości jego zmiany.

Od dzisiaj (26.10.2011 r.) do końca miesiąca będziemy informować Państwa drogą elektroniczną o wynikach selekcji. W pierwszej kolejności poinformowane zostaną osoby, które się zakwalifikowały. W e-mailu znajdzie się instrukcja dotycząca dalszego postępowania. Prosimy sprawdzić ustawienia swojego programu pocztowego - zdarzały się przypadki, że nasza poczta została potraktowana jako spam.

Do 30.10.2011 r. zostanie opublikowany na naszej stronie tymczasowy harmonogram zajęć treningowych na pierwsze dwa tygodnie listopada.

Zwracamy Państwa uwagę, na opublikowane na naszej stronie regulaminy, w chwili przystąpienia do FCB Escola będą musieli Państwo się z nimi zapoznać i zaakceptować zawarte w nich postanowienia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Państwu i chłopcom za okazaną nam chęć udziału w projekcie FCB Escola Varsovia.