Nabory do Barca Academy Warszawa na sezon 2022/23

ZAPISY

Już 11 września (niedziela) o godz. 17:00 i 18:00 (zależnie od rocznika) odbędą się nabory do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce. Miejscem naborów będzie nasze główne Centrum Treningowe przy ul. Fleminga 2 (Tarchomin) w Warszawie. Od września treningi odbywają się w kilku centrach do wyboru: Tarchomin & Targówek, Bemowo i Ursynów. Zaproszenie skierowane jest do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2010-2017.

Barca Academy Warszawa to pierwsza szkoła piłkarska Barcelony w Europie (poza Hiszpanią). Powstała w 2011 roku i wychowała dotychczas zawodników, którzy trafiali do dużych marek europejskich i polskich: Marcin Bułka (Chelsea FC, dziś OGC Nice), Żan-Luk Leban (Everton FC), Artemijus Tutyskinas (Crotone FC), Eryk Grzywacz (Vfl Wolfsburg), Mateusz Jasiński (Vfl Wolfsburg), Fryderyk Gerbowski (Wisła Płock), Titas Milasius (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i wielu innych. Kilkunastu naszych wychowanków reprezentuje bądź reprezentowało także barwy narodowe (Polski, Litwy, Słowenii, Armenii czy Nigerii).

DLACZEGO WARTO?

Szkolimy inaczej niż wszyscy. Naszą pracę koordynuje w Warszawie dyrektor techniczny z FC Barcelona. W sezonie 2022/23 jest to Hipolito Rodriguez. Metodologia Barcy to filozofia gry rozpoznawana na całym świecie. Stawiamy na świadomość zawodnika i osiąganie celów dzięki grze zespołowej. Ponad aspektami sportowymi towarzyszą nam zasady gry fair play oraz wzajemnego szacunku - zarówno do trenera, rywala, jak i kolegów z drużyny.

JAK CZĘSTO TRENUJEMY?

Barca Academy Warszawa to certyfikowana akademia piłkarska Polskiego Związku Piłki Nożnej (złota gwiazdka). Dołączenie do akademii oznacza zatem:

1) 3 treningi w tygodniu dla roczników 2010-2014 (pozostałe roczniki trenują 2 razy), a ponadto cotygodniowe rozgrywki Ligi Wewnętrznej (soboty), gdzie rywalizują wszystkie centra treningowe

2) sesję motoryczną dla najstarszych (roczniki 2010 i 2011)

3) możliwość dołączenia do reprezentacji swojego rocznika występującej w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz posiadającej dodatkowe jednostki treningowe (po pozytywnej ewaluacji kadry trenerskiej)

4) możliwość udziału w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych

GDZIE TRENUJEMY?

Nasze treningi odbywają się w kilku centrach treningowych: Tarchomin & Targówek (Fleminga 2, Łabiszyńska 20), Bemowo (Obrońców Tobruku 11) i Ursynów (Kajakowa 10, Dembowskiego 1) - do wyboru w formularzu rejestracyjnym.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (TUTAJ!) oraz przyjechać 11 września na testy startujące o 17:00 (roczniki 2017/2016/2015/2014) bądź 18:00 (roczniki 2013/2012/2011/2010) przy Fleminga 2. Należy zabrać ze sobą butelkę wody oraz strój sportowy. Warto być na miejscu około 30 minut przed rozpoczęciem swojej tury!

DO ZOBACZENIA!

Patronat

          

 

   


Partnerzy