Nabory uzupełniające do Centrum Targówek

ZAPISY

Zapraszamy wszystkich adeptów futbolu urodzonych w latach 2010 - 2013 na nabory do naszego Centrum Targówek! Odbędą się one w ramach treningów tego centrum w hali pneumatycznej przy ul. Ostródzkiej 175, natomiast miejscem regularnych zajęć od wiosny jest obiekt OSiR przy Łabiszyńskiej 20. Nasza akademia pracuje w oparciu o metodologię FC Barcelona, a prace kadry trenerskiej koordynuje w Warszawie dyrektor Jonatan Angulo.

Zajęcia testowe odbędą się w ramach Centrum Targówek, w którym treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. Przybycie możliwe jest po wypełnieniu formularza oraz po kontakcie z koordynatorem Piotrem Olbrysiem (p.olbrys@fcbescola lub 694 526 139). Ewaluacji kandydata dokona kadra trenerska Barca Academy Warszawa.

By wziąć udział w dwóch treningach testowych wystarczy wypełnić formularz internetowy znajdujący się TUTAJ.

Barca Academy Warszawa to pierwsza oficjalna akademia FC Barcelona powstała poza Hiszpanią. W Warszawie funkcjonuje w 4 dzielnicach, zatrudniając ok. 70 trenerów z kwalifikacjami UEFA. Akademia wychowała od 2011 tysiące młodych sportowców, w tym Marcina Bułkę (dziś Paris-Saint Germain/OGC Nice), Żan-Luka Lebana (Everton FC), Artemijusa Tutyskinasa (Crotone FC), Mateusza Jasińskiego (Vfl Wolfsburg), Fryderyka Gerbowskiego (Wisła Płock), Marcela Błachewicza (Wisła Płock), Titasa Milasiusa (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i wielu innych zawodników grających na wysokim poziomie seniorskim i młodzieżowym. Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło fantastyczną przygodę pod okiem wykwalifikowanej kadry, to to miejsce jest dla Ciebie!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefoniczny 694-526-139 (koordynator Centrum Targówek - Piotr Olbryś). Do zobaczenia w Centrum Targówek!

Patronat

          

 

   


Partnerzy