Ostatnia szansa na dołączenie do Barca Academy. Nabór uzupełniający!

ZAPISY

Nowy sezon, nowe perspektywy! Już w niedzielę 5 września (godz. 16:30) ostatnia szansa dla adeptów chcących dołączyć do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce. W ten dzień zapraszamy dzieci urodzone w latach 2009 - 2015 na nabory, które odbędą się w naszych dwóch ośrodkach treningowych - na Tarchominie (Fleminga 2) i Ursynowie (Kajakowa 10). Testy to przepustka, by rozpocząć przygodę pod okiem dyrektora FC Barcelona Jonatana Angulo i trenerów Barca Academy Warszawa. Zajęcia startują we wrześniu w czterech centrach do wyboru - na Tarchominie, Ursynowie, Targówku i Bemowie.

Dlaczego warto dołączyć?

Barca Academy to przede wszystkim jakość. Jesteśmy oficjalną akademią FC Barcelona - pierwszą w Europie poza Hiszpanią. Szkolimy w oparciu o metodologię Barcy implementowaną w Warszawie przez dyrektora Dumy Katalonii Jonatana Angulo.

CO ZROBIĆ, BY ZAPISAĆ SIĘ NA NABORY?

Należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się TUTAJ. Nabory rozpoczną się zarówno na Fleminga 2, jak i Kajakowej 10 o dokładnie tej samej godzinie - na godz. 16:30 zaplanowano zbiórkę, a na 17:00 oficjalny start testów 5 września.

Na czym polegają nabory?

Dzień testowy zaplanowany na 5 września to szansa na poznanie akademii od kuchni. To wielkie święto, podczas którego wszyscy adepci zostaną poddani ewaluacji przed dyrektora Angulo oraz kilkudziesięciu trenerów Barca Academy. Całość potrwa półtorej godziny i składa się z kilku ćwiczeń technicznych oraz gry wewnętrznej między kandydatami. W przeciągu tygodnia otrzymają Państwo informację mailową z wieściami dotyczącymi przyjęcia do akademii bądź nie.

Przyjdź i stań się częścią Barca Academy Warszawa!

Patronat

          

 

   


Partnerzy