Kolejne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych za nami

W niedzielę 13 czerwca zorganizowaliśmy kolejne darmowe treningi dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej bądź ruchowej. Odbywają się one pod okiem specjalisty w tej dziedzinie Zbigniewa Tyca oraz trenerów Barca Academy Warszawa.

Od ponad roku - z przerwami powodowanymi pandemicznymi restrykcjami - Barca Academy organizuje zajęcia sportowe dla dzieci niepełnosprawnych. W ubiegłą niedzielę 13 czerwca na obiektach akademii przy Fleminga 2 w Warszawie odbyły się kolejne dwa treningi.

Zajęcia to doskonała okazja do rozwoju społecznego oraz fizycznego dzieci. W znakomity sposób integrują one uczestników ze sobą, z rodzicami oraz samymi trenerami Barca Academy. Zajęcia zawierają elementy ogólnorozwojowe, a także piłkarskie. Każda sesja kończy się rozegraniem meczu z udziałem dzieci. Na kolejny trening zaplanowano ćwiczenia aktywizujące także rodziców, co pozwoli na integrację wszystkich uczestników oraz pociech z ich opiekunami.

Osoby zainteresowane dołączeniem do bezpłatnych treningów na obiektach naszej akademii zachęcamy do wypełnienia formularza uczestnictwa TUTAJ oraz przybycia na niedzielny (20.06) trening na godz. 10:00 bądź 11:00.

Projekt współfinansuje M. St. Warszawa.

Patronat

          

 

   


Partnerzy