4 turnusy letnich obozów stacjonarnych Barca Academy w Warszawie

ZAPISY

Wyczekiwane przez wszystkich wakacje 2021 już wkrótce, a razem z nimi powracają obozy stacjonarne Barca Academy w Warszawie! Przed Wami 4 turnusy do wyboru, a każdy z nich to 5 dni rozwoju umiejętności piłkarskich pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej oficjalnej akademii FC Barcelona. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci urodzone w latach 2009 - 2015!

Dwa pierwsze turnusy odbędą się już na początku wakacji (28.06 - 03.07 i 05-10.07), natomiast dwa kolejne w sierpniu (16-21.08 i 23-28.08). Obozy stacjonarne to obozy dochodzeniowe odbywające się przy Fleminga 2 w Warszawie, podczas których rodzice przywożą swoje pociechy rano (możliwość od godziny 8:00), a odbierają popołudniu (o godzinie 17:00). Organizator - oficjalna akademia Barcy w Polsce - zapewnia 2 sesje treningowe dziennie oparte o metodologię FC Barcelona, zajęcia multimedialne z zakresu historii i taktyki "Dumy Katalonii", gry rekreacyjne czy 2 posiłki i wodę. Cały obóz kończy sobotni turniej rozgrywany między uczestnikami danego turnusu. Każdy z nich otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo, natomiast najlepsi zostaną zaproszeni na treningi do Barca Academy Warszawa startujące już we wrześniu. Za metodologiczne przygotowanie obozu odpowiada Jonatan Angulo - dyrektor FC Barcelona.

W obozie wziąć udział mogą wszyscy zainteresowani - zarówno zawodnicy Barca Academy Warszawa, jak i dzieci nietrenujące w akademii. Oprócz zajęć stricte piłkarskich czeka nas m.in. wypad do parku trampolin. Obóz odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi dotyczącymi epidemii COVID-19. W przypadku jego odwołania z powodu obostrzeń wprowadzonych przez Rząd RP organizator zapewnia zwrot 100% wpłaconych przez opiekuna środków.

Z ceną i innymi szczegółami obozu zapoznać można się poniżej. Oto rachunek, na jaki należy wpłacać zaliczkę i II ratę 76 1090 1841 0000 0001 2014 1155. Zapisu można dokonać TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.


Patronat

          

 

   


Partnerzy