Lato, Mazury, futbol - jedziemy na letnie zgrupowanie do Mrągowa

ZAPISY

Z wielka przyjemnością informujemy, że na letnie zgrupowanie 2021 przeznaczone tylko dla zawodników Barca Academy Warszawa udamy się na Mazury - do pięknie położonego Mrągowa! Mamy nadzieję, że to będzie świetny czas przygotowań do sezonu 2021/22 połączony z atrakcyjnym wypoczynkiem dla Waszych dzieci. Zgrupowanie odbędzie się w dwóch terminach do wyboru - 3-9.07 lub 31.07-06.08.

Celem obozu letniego jest przede wszystkim podniesienie umiejętności piłkarskich, ale nie zabraknie również czasu na odpoczynek oraz integrację z kolegami i koleżankami z klubu. W programie obozu można znaleźć treningi piłkarskie, które odbywają się aż dwa razy dziennie, a także zajęcia teoretyczne z zakresu taktyki i filozofii FC Barcelona. Główną atrakcją pozasportową będzie wyjazd do Aquaparku w Mikołajkach czy dostępne w Hotelu Mrągowo Resort & SPA minigolf, kręgielnia i bilard. Dla rodziców, którzy również chcieliby spędzić tydzień na Mazurach na pewno nie zabraknie miejsc we wspomnianym wyżej kompleksie hotelowym, gdzie stacjonować będą także nasi zawodnicy.

Gwarantujemy, że dzieci będą pod najlepszą opieką wykwalifikowanej kadry Barca Academy przy jednoczesnym zachowaniu reżimu sanitarnego panującego podczas wirusa COVID-19.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty z załącznika. Gwarancją udziału w obozie jest wypełnienie znajdującego się TUTAJ formularza rejestracyjnego oraz wpłata zaliczki. Zaznaczamy, że ilość miejsc na obozie jest ograniczona.

z

wielka przyjemnością informujemy, że na letni obóz 2021 przeznaczony tylko dla zawodników Barca Academy Warszawa udamy się na Mazury - do pięknie położonego Mrągowa! Mamy nadzieję, że to będzie świetny czas przygotowań do sezonu 2021/22 połączony z atrakcyjnym wypoczynkiem dla Waszych dzieci. Zgrupowanie odbędzie się w dwóch terminach do wyboru - 3-9.07 lub 31.07-06.08.