Zimowe obozy stacjonarne Barca Academy

ZAPISY

Wielkimi krokami zbliża się przerwa świąteczna (27-31 grudnia) i ferie zimowe (4-17 stycznia 2021). W tym też czasie zapraszamy Was, jak co zimę, na oficjalne obozy stacjonarne akademii FC Barcelona w Warszawie. Odbędą się one z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych (a w przypadku odgórnego odwołania obozu możecie liczyć na pełen zwrot środków). Do wyboru jest turnus świąteczny oraz pierwszy lub drugi tydzień ferii. Dostępne są dwie lokalizacje zajęć na warszawskiej Białołęce w zależności od turnusu. Zapraszamy chłopców i dziewczynki urodzonych w latach 2009 - 2015! 

Obozy stacjonarne to świetna okazja do zapoznania się z metodologią Barcelony dla tych, którzy na co dzień nie są naszymi zawodnikami, jak i dla tych, którzy reprezentują barwy Barca Academy, ale chcieliby podnieść swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę piłkarską i aktywnie spędzić zimowy wypoczynek w dobie pandemii. Nasz obóz odbędzie się z zachowaniem przepisów reżimu sanitarnego, dlatego nie musicie martwić się o Wasze pociechy. Będą one pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Barca Academy Warszawa. Nad sportową, metodologiczną stroną obozu czuwać będzie Jonatan Angulo - dyrektor techniczny naszej akademii.

Obóz - oprócz dwóch sesji treningowych dziennie - zapewni Wam atrakcje pozaboiskowe. Na zajęciach multimedialnych poznacie filozofię gry Barcy. To dobra okazja do inspiracji przed kolejnymi treningami w Waszym wykonaniu! Nie zabraknie też rozrywki w postaci wypadu do parku trampolin i nie tylko.

Obóz stacjonarny potrwa 5 dni w I turnusie (27-31 grudnia), a 6 dni w pierwszym, jak i drugim tygodniu ferii zimowych (4-9 stycznia i 11-16 stycznia). Dla prawdziwych zapaleńców oczywiście przewidujemy możliwość udziału w więcej niż jednym obozie (ze zniżką -99zł od każdego z nich). Wystartujemy każdego dnia od godz. 9:00 pierwszymi zajęciami piłkarskimi. Pierwszy turnus odbędzie się w naszym Centrum Piłkarskim przy Fleminga 2, drugi przy Ostródzkiej 175, a trzeci znow przy Fleminga 2. Prosimy o określenie właściwej lokalizacji (ulicy) w wiadomości do naszej akademii ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Dzieci do godz. 17:00 mają zapewnioną opiekę, atrakcje, 2 posiłki, wodę oraz owoce. W ostatni dzień każdego obozu odbędzie się z kolei wieńczący obóz turniej między uczestnikami oraz wszyscy zawodnicy otrzymają oficjalne certyfikaty Barca Academy.

Koszt obozu w przypadku krótszego turnusu świątecznego to 649 zł dla naszych zawodników i 749 zł dla osób spoza Barca Academy (w cenie jest wtedy nowy strój Barca Academy firmy NIKE), a 899 zł lub 799 zł w przypadku późniejszych obozów w ferie zimowe. ZAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy