Nabory do Barca Academy już 5 września

alt

Nadchodzi dzień, na który czeka wielu adeptów piłki nożnej w Warszawie i nie tylko! 5 września (sobota) na Ursynów i Wilanów oraz 6 września (niedziela) na Tarchomin zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2009-2014 na nabory do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce!

Co zrobić, by wziąć udział w naborach? Wystarczy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ i stawić się - w zależności od wybranej dzielnicy - 5 września na Ursynowie (przy ul. Dembowskiego 1) lub Wilanowie (Wiertnicza 26A), ALBO 6 września w naszym głównym Centrum Piłkarskim na Tarchominie (Fleminga 2). Testy zaczną się w oba dni o godz. 11:00 i polegać będą na wykonaniu kilku podstawowych zadań technicznych oraz gry wewnętrznej między kandydatami.

Nabory to wielka okazja dla każdego adepta futbolu, który jest ciekawy w jakiej metodologii pracuje Barcelona. Barca Academy Warszawa to oficjalna szkoła katalońskiego klubu, która powstała jako pierwsza poza Hiszpanią. Od 2011 roku w Warszawie stacjonuje dyrektor techniczny akademii (Jonatan Angulo), który nadzoruje jej pracę oraz jest odpowiedzialny za implementację wspomnianej metodologii w Warszawie.

Na testy zapraszamy absolutnie wszystkich chcących sprawdzić się w Barca Academy. Poszukujemy zawodników w wieku 6-12 lat.

5 i 6 września na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Barca Academy, którzy w trakcie trwających testów sprawdzą Wasze umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania! Prosimy o stawienie się na miejscu na 30 minut przed rozpoczęciem naborów.

Do zobaczenia!

Patronat

          

 

   


Partnerzy