Pięć turnusów obozów stacjonarnych w Warszawie

ZAPISY

Wracają obozy stacjonarne Barca Academy! Latem 2020 do wyboru posiadacie aż 5 różnych turnusów, w których możecie trenować jak profesjonaliści zgodnie z metodologią FC Barcelona. Wszystkie obozowe aktywności zorganizujemy zgodnie z normami bezpieczeństwa, które rząd narzuca na czas trwającej pandemii. Roczniki, które zapraszamy to 2008-2014.

Wielkimi krokami zbliżają się lato i wakacje. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam wszystkim wiele planów, nie sprawiła jednak, że obozy oficjalnej akademii FC Barcelona będą odwołane! Już z końcem czerwca rozpoczynamy przy Fleminga 2 w Warszawie pierwszy turnus. Wszystko w zgodzie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa i z zastosowaniem się do kolejnych wytycznych polskiego rządu.

Obóz stacjonarny to wyjątkowy czas dla dzieci z Warszawy i całej Polski. 6 dni (poniedziałek - sobota) piłkarskich aktywności, na które składają się dwie sesje treningowe oparte o metodologię Dumy Katalonii dziennie. Ponadto prowadzone przez posiadających uprawnienia UEFA trenerów Barca Academy Warszawa zajęcia teoretyczne z filozofii gry/historii Barcelony. W trakcie obozu nie zabraknie też rozrywki w postaci parku trampolin czy wypadu do parku linowego. Waszym pociechom zapewniamy w tym czasie też 2 posiłki, a także owoce i wodę.

Do wyboru posiadacie aż 5 różnych turnusów, a szczegóły obozu znajdziecie poniżej. Co ważne, w przypadku odwołania obozu z racji COVID-19, zwrócimy Wam 100% przelanych środków! Zapis dziecka nie wiąże się więc dla Was z żadnym ryzykiem finansowym.

Prosimy też o zapoznanie się z programem obozu:

Zapisy znajdują się TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy