Akademia techniki piłkarskiej, czyli Barcelona rusza z nowym programem

ZAPISY

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby trening oparty o metodologię FC Barcelona, ale mający na celu rozwój umiejętności technicznych danego zawodnika? Teraz możecie przekonać się o tym za sprawą nowatorskiego projektu Barcy pod nazwą "Development Program". To Akademia Techniki Piłkarskiej otwarta zarówno na zawodników naszej szkoły, jak i osoby spoza.

Zajęcia startują w niedzielę 10 listopada 2019 w dwóch lokalizacjach do wyboru - przy ul. Ostródzkiej 175 i Kajakowej 10 w Warszawie. Grupy treningowe będą oscylowały wokół ośmiu osób. W trakcie zajęć główny nacisk położony zostanie na szlifowanie umiejętności technicznych zawodnika, ale również proces podejmowania decyzji. Nie będzie to więc klasyczny trening indywidualny, ale zajęcia, podczas których konkretne ćwiczenia osadzane będą w warunkach boiskowych z obecnością rywala.

Akademia Techniki Piłkarskiej zaprasza wszystkich zawodników Barca Academy, a także osoby nie trenujące na co dzień w szkole FC Barcelona (te zaopatrzyć będą musiały się w naszym sklepie przy ul. Fleminga 2 w oficjalny strój Barca Academy). Treningi skierowane są dla zawodników w wieku 6-13, a więc roczników 2013 - 2007. Odbywać się będą raz w tygodniu - w niedzielę. Pierwsze zajęcia 10 listopada odbędą zupełnie za darmo. Koszt szkolenia w "Development Program" w tym miesiącu wynosić będzie 100 złotych, z kolei od grudnia 2019 będzie to 200 złotych (płatne przelewem).

Serdecznie zachęcamy do przybycia na pierwsze bezpłatne zajęcia! Przekonajcie się sami o jakości nowego projektu FC Barcelona w Polsce. Zapisy ruszyły TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy