Akademia techniki piłkarskiej, czyli Barcelona rusza z nowym programem

ZAPISY

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby trening oparty o metodologię FC Barcelona, ale mający na celu rozwój umiejętności technicznych danego zawodnika? Teraz możecie przekonać się o tym za sprawą nowatorskiego projektu Barcy pod nazwą "Development Program". To Akademia Techniki Piłkarskiej otwarta zarówno na zawodników naszej szkoły, jak i osoby spoza.

Zajęcia startują w dwóch lokalizacjach do wyboru - na Białołęce przy ul. Ostródzkiej 175 i na Ursynowie przy Kajakowej 10. Grupy treningowe będą oscylowały wokół ośmiu osób. W trakcie zajęć główny nacisk położony zostanie na szlifowanie umiejętności technicznych zawodnika, ale również proces podejmowania decyzji. Nie będzie to więc klasyczny trening indywidualny, ale zajęcia, podczas których konkretne ćwiczenia osadzane będą w warunkach boiskowych z obecnością rywala.

Akademia Techniki Piłkarskiej zaprasza wszystkich zawodników Barca Academy, a także osoby nie trenujące na co dzień w szkole FC Barcelona (te zaopatrzyć będą musiały się w naszym sklepie przy ul. Fleminga 2 w oficjalny strój Barca Academy). Treningi skierowane są dla zawodników w wieku 6-13, a więc roczników 2013 - 2007. Odbywać się będą raz w tygodniu - w niedzielę. Koszt szkolenia w "Development Program" to 200 złotych (płatne przelewem, dane do płatności otrzymają Państwo w mailu tuż po wypełnieniu formularza).

Serdecznie zachęcamy do przybycia na pierwsze zajęcia! Przekonajcie się sami o jakości nowego projektu FC Barcelona w Polsce. Zapisy ruszyły TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy