Nadchodzą zimowe obozy stacjonarne Barca Academy!

ZAPISY

Ferie zimowe tuż, tuż, a razem z nimi znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w dwóch różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwszy z nich to 10-15.02, drugi to 17-22.02.2020. Obozy w pełni bazują oczywiście na metodologii szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA. Zakończą się sobotnim turniejem wewnętrznym rozgrywanym przez wszystkich uczestników.

Obozy stacjonarne odbędą się przy ul. Fleminga 2 w Warszawie, czyli w naszym Centrum Głównym. Ich podstawą są dwie jednostki treningowe dziennie, zajęcia multimedialne dotyczące taktyki/historii FC Barcelona, a także testy motoryczne oraz pozwalające ocenić umiejętności techniczne. Ponad wszystko stawiamy jednak dobrą zabawę i uśmiech uczestników. Dlatego podczas zajęć zadbamy o jak najlepszą atmosferę, a nad dziećmi czuwać będą trenerzy mający nie tylko uprawnienia sportowe, ale i doświadczenie pedagogiczne.

Szczegóły dotyczące płatności znajdziecie Państwo poniżej, a zapisać swoją pociechę można TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy