Zbliżają się nabory do Barça Academy!

ZAPISY

Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu, nadchodzi też dzień naborów do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce! Zapraszamy wszystkich adeptów futbolu urodzonych w latach 2008 - 2013, którzy chcą rozwijać się pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapisy już ruszyły!

Nabory odbędą się w dwóch terminach (01.06 i 08.06, w formularzu rejestracyjnym należy wybrać jeden z nich) w naszym Centrum Głównym przy ul. Fleminga 2.Dlaczego warto wziąć w nich udział? Barça Academy Warszawa to wyjątkowe miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Szkolimy aż 1000 zawodników ze stolicy i całego kraju. Robimy to na topowym poziomie dzięki metodologii katalońskiego klubu, za której wdrażanie odpowiada dyrektor techniczny Enric Davi Parera z Barcelony. Naszą siłą jest też indywidualne podejście do zawodnika, małe grupy treningowe i niezwykle otwarta, wykwalifikowana kadra trenerska. Zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim, w zależności od potrzeby. 1 czerwca nabory odbędą się w godzinach 15:30 - 17:00, a 8 czerwca 17:00 - 18:30!

Testy wyłonią nowych zawodników naszych pięciu centrów treningowych. Zajęcia prowadzone są na Tarchominie, Targówku, Bemowie, Ursynowie oraz Wilanowie. Odbywają się 2 razy w tygodniu, a ponadto w soboty rozgrywamy Ligę Wewnętrzną. To rozgrywki Barça Academy, podczas których rywalizują ze sobą zawodnicy z wszystkich pięciu dzielnic. Gramy aż 1000 spotkań w sezonie. Wyselekcjonowani zawodnicy oprócz rywalizacji w Lidze Wewnętrznej trenują dodatkowo w reprezentacji swojego rocznika rozgrywającej co tydzień mecze w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

1 czerwca dzień naborów połączony będzie w tym roku z otwartym dla wszystkich piknikiem sportowym. Nie zabraknie wielu atrakcji piłkarskich i poza piłkarskich. Zapraszamy więc chętnych do dołączenia do akademii, ale także ich rodziny!

By wziąć udział w naborach 1 lub 8 czerwca, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który znajduje się TUTAJ. 

Patronat

          

 

   


Partnerzy