Zbliżają się nabory do Barça Academy!

ZAPISY

Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu, nadchodzi też dzień naborów do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce! Zapraszamy wszystkich adeptów futbolu urodzonych w latach 2008 - 2013, którzy chcą rozwijać się pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zapisy już ruszyły!

Nabory odbędą się 1 oraz 8 czerwca w godzinach popołudniowych (w formularzu rejestracyjnym należy wybrać jeden z tych terminów).Dlaczego warto wziąć w nich udział? Barca Academy Warszawa to wyjątkowe miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Szkolimy aż 1000 zawodników ze stolicy i całego kraju. Robimy to na topowym poziomie dzięki metodologii katalońskiego klubu, za której wdrażanie odpowiada dyrektor techniczny Enric Davi Parera z Barcelony. Naszą siłą jest też indywidualne podejście do zawodnika, małe grupy treningowe i niezwykle otwarta, wykwalifikowana kadra trenerska. Zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim, w zależności od potrzeby.

Dokładny, godzinowy harmonogram naborów zostanie przedstawiony już niedługo. Testy wyłonią nowych zawodników naszych pięciu centrów treningowych. Zajęcia prowadzone są na Tarchominie, Targówku, Bemowie, Ursynowie oraz Wilanowie. Odbywają się 2 razy w tygodniu, a ponadto w soboty rozgrywamy Ligę Wewnętrzną. To rozgrywki Barca Academy, podczas których rywalizują ze sobą zawodnicy z wszystkich pięciu dzielnic. Gramy aż 1000 spotkań w sezonie. Wyselekcjonowani zawodnicy oprócz rywalizacji w Lidze Wewnętrznej trenują dodatkowo w reprezentacji swojego rocznika rozgrywającej co tydzień mecze w ramach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

1 czerwca dzień naborów połączony będzie w tym roku z otwartym dla wszystkich piknikiem sportowym. Nie zabraknie wielu atrakcji piłkarskich i poza piłkarskich. Zapraszamy więc chętnych do dołączenia do akademii, ale także ich rodziny!

By wziąć udział w naborach 1 lub 8 czerwca, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który znajduje się TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy