Trwa nabór do Barça Academy i Barça Academy Kids


ZAPISY

Zastanawiasz się jak rekompensować dziecku okres pandemii? Może warto być niekonwencjonalnym i... zaprowadzić swoją pociechę na trening oficjalnej akademii FC Barcelona? Z darmowymi treningami próbnymi czekamy na młodych adeptów piłki w Barça Academy Kids oraz w poszczególnych rocznikach Barça Academy!

Barça Academy Kids (wcześniej FCBKids) to grupy treningowe dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Następnym etapem szkolenia w akademii "Dumy Katalonii" jest projekt główny - Barça Academy, w której znajduje się ośmiuset zawodników w wieku 6-12 lat. Tam jesteśmy otwarci na nowe twarze w zależności od rocznika i centrum treningowego. Czym charakteryzują się oba projekty?

Pierwszy z nich - Barça Academy Kids - to idealna propozycja dla dzieci znajdujących się we wczesnej fazie rozwoju fizycznego. To treningi połączone z zabawą. Całość w pełni zgodna jest z metodologią FC Barcelona, jednego z czołowych klubów świata. Nad maluchami czuwają wyselekcjonowani i wykwalifikowani trenerzy z odpowiednim podejściem do dzieci. Jeśli chcesz, by twoja pociecha aktywnie spędzała 2 dni w tygodniu pod okiem wyspecjalizowanej kadry, to jest to idealny moment, by podjąć tę decyzję. Zapisy znajdują się TUTAJ. Więcej informacji o FCBKids znajduje się z kolei TUTAJ.

Starsi kandydaci do gry w piłkę nożną również są u nas mile widziani. Tu aktywności odbywają się już nie dwa, a trzy razy w tygodniu. To dwie sesje treningowe oraz rozgrywki Ligi Wewnętrznej. Zapisy są otwarte, a kandydatów z roczników 2012-14, dla których mamy obecnie wolne miejsca, zapraszamy do zapisów TUTAJ.

Barça Academy to prowadzona od strony sportowej przez dyrektora generalnego projektu Jonatana Angulo akademia FC Barcelona. Skupiamy się w niej na prawidłowym poruszaniu się po boisku, rozumieniu gry, szlifowaniu indywidualnych umiejętności oraz zaszczepianiu wartości fair-play i myślenia zespołowego. Zapewniamy też opiekę fizjoterapeutyczną.

Jak spróbować swoich sił w akademii Barçy w Polsce? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, do którego linki znajdują się powyżej w artykule, a my odezwiemy się do Ciebie. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem szkoły trenerem Grzegorzem Kończyńskim poprzez e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kandydaci zostaną zaproszeni na treningi testowe odbywające się w zależności od wybranego centrum na Tarchominie, Targówku, Bemowie, Ursynowie lub Wilanowie.

Patronat

          

 

   


Partnerzy