FCBEscola Girls

Projekt FCBGirls skierowany jest dla dziewczynek od 3 do 12 roku życia i ma na celu promocję piłki nożnej wśród najmłodszych.

FCBGirls

Pierwsze zajęcia są bezpłatne, o ich rozpoczęciu zostaną Państwo poinformowani po zarejestrowaniu się w formularzu.

FCBGirls jest częścią FCB Escola Varsovia, oficjalnej szkoły piłkarskiej FC Barcelony w Polsce, w której na co dzień trenuje prawie 900 zawodników.

Cele:

Wyszkolenie piłkarskie na najwyższym światowym poziomie według metodologii FC Barcelona

Promowanie wartości integracyjnych, edukacyjnych oraz kulturalnych piłki nożnej

Wypracowanie pozytywnego nastawienia do gry w piłkę nożną

Zainteresowanie dzieci systematyczną aktywnością fizyczną

Zbudowanie motywacji do uczestnictwa w treningach

Nauka szacunku do rywali oraz propagowanie idei Fair-Play

Przygotowanie do udziału we współzawodnictwie sportowym

Integracja środowisk lokalnych zgodnie z hasłem PZPN "Łączy na piłka".

Proces szkolenia:

Nauka przez zabawy z piłką

Indywidualne podejście do zawodników

14-sto osobowe grupy treningowe

Każdy trening prowadzony przez trenera oraz asystenta

Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut

Dzieci nie uczestniczą w cyklicznym systemie współzawodnictwa

Dwa razy w roku drużyny FCBGirls biorą udział w turniejach organizowanych przez FCB Escola Varsovia

Rejestracja w formularzu TUTAJ

pytania w sprawie projektu prosimy zadawać na adres trenerki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 693 560 584 lub koordynatora: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 518 620 091

Po dołączeniu do szkoły opłacane jest wpisowe w wysokości 200 zł, a koszt miesięcznego szkolenia to 150 zł.

Opłata wpisowa pokrywa zakup sprzętu piłkarskiego firmy NIKE (getry, spodenki, koszulka, piłka). W tym sprzęcie zawodnik będzie uczestniczyć w zajęciach piłkarskich.