Podziękowania dla firm, które wsparły nasz kalendarz klubowy

FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia dziękuje wszystkim firmom, które wsparły druk naszego kaledarza klubowego na rok 2017. Mamy nadzieję, że pomoc ta pomoże nam w osięgnięciu sukcesów sportowych i organizacyjnych w zbliżającej się wielkimi krokami rundzie wiosennej.

Przedstawienie firm:


 

Grodno (http://www.grodno.pl/)

To jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych, oświetleniowych w Polsce. Łącznie Grodno ma w ofercie ponad 170 tys. towarów krajowych i międzynarodowych producentów oraz ok. 300 produktów pod marką własną Luno. Ofertę Grodna wyróżnia kompleksowy, stale poszerzany asortyment. W ostatnim czasie spółka wzbogaciła katalog produktów o rozwiązania z sektora klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

Sieć dystrybucyjna Grodna obejmuje 57 punktów sprzedaży


 

Litoro (http://litoro.pl/)

Jesteśmy firmą, której możesz zlecić zarówno niskonakładowy druk cyfrowy, jak i wielkonakładowy druk offsetowy. Zrealizujemy prawie każde zadanie. Litoro to wyjątkowe miejsce, gdzie wiedza i kreatywność łączą się z maksymalną precyzją wykonania ? na każdym etapie podejmowanych działań.


 

Qualitium (http://chemnaft.com/)

Linia olejów Qualitium powstała z myślą o pojazdach osobowych dostawczych, ciężarowych, rolniczych, maszynach budowlanych i autobusach. W gamie naszych wyrobów prezentujemy nowej generacji oleje mineralnem półsyntetyczne oraz w pełni syntetyczne. Wszystkie nasze spełniają najnowsze wymagania przodujących producentów samochodów, ciężarówekm maszyn budowlanych i innych pojazdów.


 

Fit4You (http://fit4you.pl/)

Woda mineralna Pure Fit 4 You to naturalne źródło minerałów takich jak magnez, potas, sód i wapń. Dzięki temu ? pijąc wodę ? nie tylko nawadniasz swój organizm, ale i dostarczasz mu dodatkowych wartości i wsparcia.


 

Awangarda Projekt (http://www.awangardaprojekt.pl/)

To firma, którą stworzyliśmy w 2013 roku w odpowiedzi na wciąż rosnące zainteresowanie branżą budowlaną. Zajmujemy się między innymi budową domów jednorodzinnych w stanie surowym, deweloperskim lub ?pod klucz?. W zakres naszych działań wchodzi również budowa domów energooszczędnych i wysoko energooszczędnych. Wdrażając takie projekty, wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie, których działanie oparte jest o odnawialne źródła energii.


 

Jarex (http://www.pujarex.pl/)

P.U. "JAREX" Sp. z o. o. to firma z branży budowlanej, która istnieje od 2005 roku. Od początku firma rozwija się dynamicznie, zarówno ze względu na rodzaj przeprowadzonych robót jak i na zróżnicowanicowanie klientów. Z każdym kolejnym rokiem zwiększamy swoją sprzedaż umacniając stabilność finansową firmy, inwestujemu w zaplecze techniczne oraz rozwój naszych pracowników. Oferujemy usługi na coraz wyższym poziomie. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest doświadczona kadra techniczna, pracownicy z odpowiednimi uprawnieniami oraz specjalistyczny sprzęt umożliwiającu profesjonalne wykonanie powierzonych zadań.


 

New Age Fitness (http://newagefitness.pl/about/)

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny staliśmy się największym Centrum Sportu i Rozrywki. Do Waszej dyspozycji mamy ponad 3000 m2 powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dorosłych przewidzieliśmy prawie 2500 m2 miejsca do treningu siłowego, sportów walki oraz zajęć obszernej listy zajęć fitness. Dla lubiących ciszę bez ciężarów mamy sekcję z maszynami aerobowymi oraz specjalnie wydzielone miejsce do treningu personalnego. Dla prawdziwych zapaleńców lubiących Crossfit i Street Workout przyszykowaliśmy oficjalne miejsce CROSSBOX BIAŁOŁEKA.


 

Żywiec Zdrój (https://www.zywiec-zdroj.pl/)

Wszystko zaczęło się od małej rozlewni wody czerpanej ze źródeł leżących na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dzisiaj działamy w pięciu lokalizacjach zatrudniając blisko 600 pracowników, a nasze udziały wartościowe w rynku wody butelkowanej przekraczają 30%. Jesteśmy największym producentem wody butelkowanej w Polsce i od wielu lat niekwestionowanym liderem rynkowym. To dowód ogromnego zaufania, jakim konsumenci darzą nasze produkty.


Languaged (http://www.languaged.pl/)

Hello, Cześć, Hola, Hallo! Languaged to firma, która zna się na językach i chętnie dzielimy się z Wami swoim doświadczeniem, swoją wiedzą oraz pasją. Kursy językowe, Tłumaczenia, Warsztaty językowe, Dubbing - dla firm, instytucji oraz organizacji.

Patronat

          

 

   


Partnerzy