Taneczna noc w Barcelonie

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na Piątą jubileuszową edycję Balu Karnawałowego FCB Escola Varsovia, który odbędzie się 20.01.2017 roku w Warszawie. 

Bal jest jednym z elementów obchodów 5-lecia oficjalnej szkoły FC Barcelony w Polsce. W minionych latach do udziału w nim zapraszaliśmy znanych artystów m.in.: orkiestra Alexa Woodmana oraz Marka Sierockiego. Podczas każdego balu organizowanych było wiele atrakcji a nad całością imprezy czuwali Marcin Rosłoń, Andrzej Matusiak, czy Zbigniew Buczkowski.

5. edycja Balu Karnawałowego odbędzie się w reprezentacyjnej i prestiżowej sali Warszawskiego Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5.

Część artystyczną poprowadzi znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki wraz z Andrzejem Pałaszem. Wystąpią w niej gwiazda muzyki popularnej Jerzy Grunwald, którego ostatnia płyta pt. "So much to Say" została sprzedana w m.in. Japonii, Singapurze, Hong Kongu w nakładzie 240 tys. egz., a także Marcin Czyżewski - laureat programu Szansa na Sukces oraz były wokalista zespołu Oddział Zamknięty. Jego najnowszy singiel "Some part of me" jest jedną z najczęściej granych piosenek na antenie polskich rozgłośni radiowych.

Za kulinarną stronę balu odpowiadał będzie czołowy restaurator warszawski - Mieczysław Jachacy.

Zaproszenie skierowane jest do rodziców naszych zawodników, sponsorów, osób i przedsiębiorstw współpracujących z naszą szkołą oraz sympatyków FCB i naszej Akademii.

Do udziału w balu zapraszamy również osoby ze środowisk sportu (w szczególności polskiej piłki nożnej), kultury, biznesu, które chcą tanecznie i rozrywkowo spędzić czas podczas naszej imprezy.

Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.fcbescola.pl w zakładce ZAPISY.

Cena dla pary wynosi 480 zł,

UWAGA! Potwierdzeniem rezerwacji jest wniesienie opłaty 300 zł do dnia 15.12.2016 r.

Pozostałą płatność - 180 zł prosimy wpłacić do dnia 10.01.2017 r.

Serdecznie zapraszamy!

Patronat

          

 

   


Partnerzy